Kanoists Tints izcīna sesto vietu Eiropas čempionātā 5000 metru distancē

Latvijas kanoists Aivis Tints svētdien Bulgārijā izcīnīja sesto vietu 5000 metru distancē.

Viņš distanci veica 22 minūtēs un 56,370 sekundēs, no uzvaru guvušā divkārtējā olimpiskā čempiona vācieša Sebastjana Brendela atpaliekot par minūti un 10,660 sekundēm, raksta LETA.

Savukārt no goda pjedestāla Latvijas airētāju šķīra 39 sekundes.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka svētdien smaiļotājs Roberts Akmens ieņēma 13.vietu Eiropas čempionātā 200 metru distancē.

Akmens, startējot B finālā, finišēja ceturtajā vietā, distanci veicot 35,015 sekundēs, kopējā vērtējumā ieņemot 13.vietu.

Braucienā uzvarēja Pavels Kačmareks no Polijas, kuram Akmens zaudēja 0,175 sekundes.

Savukārt par Eiropas čempionu kļuva Liams Hīts no Lielbritānijas.

Sestdien Akmens iekļuva pusfinālā, kur viņš 200 metrus veica 35,488 sekundēs un savā braucienā palika piektajā vietā, neiekļūstot A finālā, ko sasniedza trīs labākie sportisti.

Savukārt kanoe airētāju divnieks Aivis Tints/Gatis Pranks sestdien izcīnīja astoto vietu 1000 metru distancē, bet kanoe vieninieku sacensībās Dagnis Iļjins ierindojās devītajā vietā, nevienu no finālistiem nespējot apsteigt.