Kamešs atrādās Krievijas Premjerlīgā; Liepājā neziņa par Karlsonu

Latvijas izlases un "Liepājas metalurga" futbolists Vladimirs Kamešs atrodas Turcijā, kur atrādās Krievijas Premjerlīgas komandā "Amkar", portālam Sportacentrs.com pavēstīja "Metalurga" ģenerāldirektors Ilgvars Šēns.

Līdz Virslīgas sezonas sākumam palikuši aptuveni divi mēneši, taču "Metalurga" sastāvs jau tagad esot tuvu optimālajam. "Diez vai diži vēl meklēsim un vai vispār meklēsim papildinājumu. Pašreiz Kamešs Turcijā atrādās Permas "Amkar" un tur nospēlēja spēli. Tātad, pirmkārt, lielais nezināmais ir par viņu – vai viņš aizies. Ja viņš aizies, kaut ko meklēsim," sacīja Šēns.

"Amkar" vakar Turcijā aizvadīja uzreiz divas pārbaudes spēles. Pirmajā "Amkar" ar 1:2 atzina Odesas "Chernomorets" pārākumu, bet otrajā spēlēja neizšķirti ar Krakovas "Wisla" (1:1). Kamešs pirmajā mačā aizvadīja pilnas 90 minūtes. Spēles 41.minūtē Kamešs mēģināja iegūt no vārtu staba atlēkušo bumbu, taču tika nogāzts. "Amkar" realizēja pendeli un panāca izlīdzinājumu. Iepriekšējā sezonā "Amkar" Krievijas Premjerlīgā 16 komandu konkurencē ieņēma desmito vietu, bet šosezon ar 19 punktiem tikpat spēlēs pagaidām ieņem 12.pozīciju. Krievijas čempionāts pēc ziemas pārtraukuma tiks atsākts martā. Atgādinām, ka turnīra līdere Maskavas CSKA pēc uzaicinājuma uz treniņnometni Spānijā tomēr atteicās no "Skonto" uzbrucēja Valērija Šabalas pakalpojumiem.

"Un vēl mums nav skaidrības ar [Ģirtu] Karlsonu – vēl nav pateikts gala lēmums. Vienošanās ar Karlsonu mums nav, un arī viņš aizbrauca kaut kur uz pārbaudi. Ja viņi nepaliks, vai viņu vietā tiks meklēti leģionāri? Varbūt kaut ko atradīsim arī Latvijā. Bet, ja viņi nepaliks, iespējams, ka uzbrukumā kāds leģionārs būs jāpaņem," Šēns turpināja. "Mihadjuka mums nav, un domāju, ka viņš spēlēs Rīgas "Daugavā". Kāpēc aizgāja Toms Tamošausks? Visiem samazinājām algu. Kad viņam nosaucu jauno algu, kas varētu būt, viņš uzreiz paprasīja, kam nodot dzīvokļa atslēgas."

Šēns komentēja arī pēc sezonas beigām notikušo treneru maiņu: "Intenbergu visu laiku gribēja likt galvenā trenera amatā. Vienkārši gribēja, lai Intenbergs pabeidz dublieru sezonu un pavelk tos puikas, cik var. Bet Kalašņikovam nav A licences – ar milzīgiem solījumiem un norunām viņam federācija ļāva nostrādāt. Kādi būs komandas mērķi jaunajā sezonā? "Metalurgam" parasti mērķus stāda tos augstākos. Kā tos izpilda, tas jau ir cits jautājums. Arī pagājušajā gadā kāds bija sastāvs...Neko jau neatdosim – mēģināsim spēlēt ar šo sastāvu. Intenbergam autoritāte ir liela – gan kā spēlētājam, gan kā trenerim."

"Kāpēc Prohorenkovs atgriezās lielajā komandā? Vienam trenerim patīk tas, vienam – tas. Dublieros Prohorenkovs bija pie Intenberga, un tur viņš bija vīrs savā vietā. Jaunajiem puikām viņš bija paraugs visās līnijās. Tad, kad viss nomainījās un aizgāja Tamošausks, tajā pozīcijā vajadzēja pieredzējušu vīru. Prohorenkovs vienmēr ir bijis cīnītājs, un mums par viņu nekad nav bijušas pretenzijas. Ja Tamošausks būtu palicis, tad nevaru pateikt, ka Andrejs būtu," sacīja Šēns.

Tāpat "Metalurga" ģenerāldirektors atklāja, ka par baumām par Māra Verpakovska atgriešanos viņš neko nezinot, savukārt Deniss Ivanovs, kurš acīmredzot tomēr paliks "Baki", vēl vēlas spēlēt ārzemēs un nopelnīt naudu. "Liepājas metalurgs" pirmajā spēlē Ziemas kausā cīnījās neizšķirti ar "Skonto" (2:2), bet šodien plkst.13:00 tiksies ar Rīgas "Daugavu".

Pievieno komentāru

Sports