Kamaniņu sporta stafetes komanda atnes Latvijai vēl vienu olimpisko bronzu

Latvijas kamaniņu sporta stafetes komanda ceturtdien izcīnīja trešo vietu Soču olimpiskajās spēlēs, atnesot valstij otro godalgu šajā Olimpiādē.

Latviju šajās sacensībās pārstāvēja Elīza Tīruma, Mārtiņš Rubenis, kā arī brāļi Andris un Juris Šici, kuri pirms tam trešdien paši tika pie olimpiskās bronzas.

Latvieši trasē devās kā sestie, finišā uzrādot uz to brīdi labāko laiku - divas minūtes un 47,295 sekundes.

Uzreiz pēc Latvijas starta pirmo vietu pārņēma Krievijas komanda, bet pēc tam startējušie amerikāņi piekāpās latviešiem par 0,260 sekundēm. Neilgi pēc tam Latvijas komandas rezultātu nepārspēja arī Itālijas kamaniņu braucēji, zaudējot 0,125 sekundes.

Pēcāk par jaunajiem līderiem kļuva Vācijas izlases sportisti - Natālija Geisenbergere, Fēlikss Lohs un Tobiass Vendls/Tobiass Ārlts -, uzstādot jaunu trases rekordu un atbīdot Latviju uz trešo vietu, savukārt kā priekšpēdējie startējušie kanādieši zaudēja Latvijas komandai tieši 0,1 sekundi.

Kā pēdējie trasē devās austrieši, taču jau pirmajā posmā rupju kļūdu pieļāva Mirjama Kaclungere. Pārējie komandas pārstāvji zaudēto neatguva un ļāva latviešiem saglabāt trešo vietu.

Tīruma kopumā uzrādīja piekto labāko laiku, Rubenis bija ceturtais, bet Šiciem arī ceturtais labākais laiks.

Visiem četriem Vācijas komandas pārstāvjiem šīs ir otrās zelta medaļas Sočos

Komandu stafete olimpiskajā programmā šogad iekļauta pirmo reizi.

Kā zināms, trešdien brāļi Šici sagādāja Latvijai pirmo medaļu šajā Olimpiādē, tiekot pie bronzas.

Pievieno komentāru

Sports