Kalveniece Amanda Nikola Ērgle izcīna bronzas medaļu Latvijas jaunatnes čempionātā 3

Kalvenes vieglatlēte Amanda Nikola Ērgle Rīgā izcīnīja bronzas medaļu Latvijas čempionātā vieglatlētikā 2001. un 2002. gadā dzimušo sportistu konkurencē. Viņa godalgu ieguva šķēpa mešanā.

Kalvenieces mestais šķēps tālākajā mēģinājumā lidoja 30,72 metrus tālu un nodrošināja sportistei bronzas medaļu. Meitene piedalījās arī lodes grūšanā, kur ar rezultātu 9,88 metri izcīnīja devīto vietu, informē Aizputes pagasta pamatskolas sporta skolotāja Maija Pūpola.

Šķēpa mešanā startēja arī aizputniece Undīne Una Ungere, kura ar rezultātu 25,20 metri ieguva desmito vietu. Zēniem šķēpa mešanā startēja Kristers Niks Ērglis, kurš uzrādīja rezultātu 26,58 metri un izcīnīja 25. vietu. Daudz labāk vieglatlētam veicās lodes grūšanā, kur viņš ar rezultātu 10,40 metri ieguva sesto vietu.

100 metru distanci 14,96 sekundēs veica Ieva Lavrova un 84 dalībnieču konkurencē ieguva 24, vietu. 300 metru skrējienu viņa noskrēja 47,46 sejundēs un 57 dalībnieču konkurencē izcīnīja astoto vietu. Zēniem 100 metru skrējienā Miks Ēvalds Kārkliņš uzrādīja rezultātu 14,37 sekundes un 68 dalībnieku konkurencē ierindojās augstajā 14. vietā. 2000 metru skrējienu viņš veica astoņās minūtēs un 40,2 sekundēs un izcīnīja 15. vietu. 2000 metru skrējienā labi veicās aizputniekam Dāvidam Radžabovam, kurš distanci veica septiņās minūtēs un 41,63 sekundēs un izcīnīja septīto vietu.

Meitenēm 1000 metru skrējienā startēja Marta Bādere , kura ar rezultātu trīs minūtes un 46,18 sekundes izcīnīja 13. vietu. Par pāris simtdaļām lēnāka bija kazdandzniece Agnese Atte, kura ierindojās 14. vietā.