"Kalvenei" trešajā ceturtdaļā izdodas salauzt entuziastu grupas "Pieci" pretestību 9

"Kalvenes" basketbolisti ceturtdien, 7. janvārī, Cīravā Aizputes novada čempionāta basketbolā otrajā aplī ar 68:50 uzvarēja entuziastu grupu "Pieci".

Mača pirmās 25 minūtes ritēja punkts punktā, bet trešajā ceturtdaļā "Pieci" pat bija vadībā, kas līdz tam brīdim aizvadīja savu labāko maču komandas pastāvēšanas vēsturē, stāsta čempionāta galvenais tiesnesis Jānis Brūns.

Trešās ceturtdaļas beigās kalveniekiem izdevās izšķirošais izrāviens, bet entuziastiem pēdējā ceturtdaļā piezīmes un fiziskais nogurums darīja savu.

Piektdien, 8. janvārī, pulksten 19 Aizputes vidusskolā Aizputes novada čempionāta basketbolā otrajā aplī spēlēs "Hasenpoth Stabendrill" un "Apriķi". Pagaidām nav nospriests, kad tiks izspēlēta ceturtdien atceltā spēle starp "Hasenpoth Stabendrill" un "Cīravas PV".