"Kalvene" un "Pāvilosta" gūst uzvaras Aizputes novada čempionāta spēlēs basketbolā

"Pāvilostas" basketbolisti pirmdien, 2. decembrī, Aizputes novada sporta centrā Aizputes novada basketbola čempionātā tikai pēdējā ceturtdaļā spēja salauzt "Latvijas Valsts mežu" pretestību. Vieglāk pirmdien klājās "Kalvenes" basketbolistiem, kas savā pirmajā spēlē bez problēmām uzvarēja entuziastu grupu "Pieci".

"Latvijas Valsts meži" pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 30:29, bet pēc trim ceturtdaļām rezulāts uz tablo bija neizšķirts - 50:50. Pēdējā ceturtdaļā tomēr pārāki bija pāvilostnieki, kas uzvarēja ar 70:66, informē čempionāta galvenais tiesnesis Indulis Laškovs.

Spēles tiesnesis Jānis Brūns stāsta, ka "Pāvilostai" bija nedaudz garāks spēlētāju soliņš, bet "Latvijas Valsts meži" bija tikai sešu cilvēku sastāvā, tādēļ mača galotnē spēka vairāk bija pāvilostniekiem. Viņiem pēdējās minūtēs iekrita arī divi svarīgi tālmetieni.

Dienas otrajā spēlē ar uzvaru čempionātu uzsāka "Kalvene", kas ar 69:51 uzvarēja entuziastu grupu "Pieci". J. Brūns stāsta, ka entuziasti demonstrēja labu spēli, bet spēku samēri uzvaras kausus nosvēra par labu kalveniekiem. Entuziasti pirmo ceturtaļu uzvarēja ar 17:12, bet pēc pirmā puslaika ar 30:20 jau vadībā bija "Kalvene", kas pēc trim ceturtdaļām jau bija uzaudzējusi 15 punktu pārsvaru - 50:35.

Otrdien, 3. decembrī, pulksten 19 "Cīrava" savā laukumā uzņems "Apriķus".

4. decembrī pulksten 18.30 Aizputes novada sporta centrā "Kalvene" spēkosies ar "Pāvilostu", bet pulksten 19.45 spēlēs "Kazdanga" un "Hasenpoth Stabendrill".

Pievieno komentāru

Sports