"Kalvene" Aizputes novada čempionātā sagrauj "Kazdangu", uzvar arī "Aizputes" volejbolisti 8

Pirmdien, 7. decembrī, Aizputes novada sporta centrā Aizputes novada čempionātā basketbolā "Kalvene" ar 94:51 sagrāva čempionvienību "Kazdanga", bet volejbola klubs "Aizpute" ar 68:53 uzveica entuziastu grupu "Pieci".

Pirmie laukumā devās "Aizputes" volejbolisti un entuziastu grupa "Pieci". Pēc trešās ceturtdaļas rezultāts uz tablo vēl bija neizšķirts, bet pēdējā ceturtdaļā uzvaras kausus sev par labu nosvēra volejbolisti, informē čempionāta galvenais tiesnesis Jānis Brūns. Viņš norāda, ka volejbolisti bija veiksmīgāki atlēkušo bumbu izcīnīšanā un punktus guva pēc atkārtota metiena.

"Kalvene" pārliecinoši dominēja pret "Kazdangu". Pagājušā gada čempioni nespēja izrādīt pretestību. J. Brūns norāda, ka zem abiem groziem pārliecinoši dominēja "Kalvenes" basketbolists Armīns Eversons, kurš parādīja labu sniegumu.

Trešdien, 9. decembrī, pulksten 19 Kazdangā spēlēs "Kazdanga" un "Apriķi".

Komentāri 8

gāzētais

atkal daļa medaļas pēc trešās spēles. Dosi padomu, kā KHL, NHL, NBA viss beigsies, redzams, ka potence Tev laba :D

pirms 4 gadiem, 2015.12.08 15:33

DLight

Ar Aiversonu Kalvene ir ieguvusi labu papildinājumu zem groziem. Atliek tikai parevidēt mazo galu. Mazais čirkainais pēc dūšas liels līderis, bet spēlē nevelk. Laiks pāiet tikai uz menedžmentu.

pirms 4 gadiem, 2015.12.08 17:33