K. Zatlers izaicina drifta profesionāļus

Pirmo reizi iespēja visiem sānslīžu tīkotājiem 11.oktobrī piesiet dūšu un pārbaudīt savas prasmes driftēšanā vienā tresē, vienās sacensībās ar Latvijas drifta čempionāta dalībniekiem.

Pirmais sānslīdes amatieris jau pieteicies – rallijsprinta braucējs Kārlis Zatlers. Viņš atzīst, ka drifts ir skatāms sporta veids un labprāt pats piedalīsies un izmēģinās savus spēkus vadīt automašīnu sānslīdēs.

„City Fitness Street Drift“ pasākumā Biķernieku stadionā piedalīties var ikviens driftēt gribētājs. Kopējā cīņā tiks noskaidrots – kurš kuru! Varbūt tieši Tu drifta trasē esi meistarīgāks par 2009.gada Latvijas drifta čempionāta labākajiem braucējiem Raivo Mužiku, Ervīnu Žuku, Gati Lapānu, Andri Rancānu? Tev tikai nepieciešams standartauto, ar kuru var braukt sānslīdēs, un protams, ķivere. Tiekamies 11.oktobrī pulksten 14:00.

Sacīkstes būs sava veida ieskats Latvijas drifta čempionāta nākamajā sezonā, kad uz starta stāsies Pro klase (driftam sagatavotas automašīnas ar drošības karkasu) un jaunā Street legal klase (standarta automašīnas).

Pieteikšanās „City Fitness Street Drift“ sacensībām sākas 29. septembrī. Apmeklējiet mājaslapu www.laf.lv un sadaļā „Drifts“ atradīsiet sacensību nolikumu un pieteikšanās anketu. Dalības maksa Ls 15 (iekļauts – vienas dienas apdrošināšana un vienreizējā LAF licence). Svarīgi – ar vienu automašīnu var piedalīties vairāki braucēji.

Pirms sacensībām 11. oktobrī visiem dalībniekiem būs lieliska iespēja aizvadīt treniņus Biķernieku stadionā.

Pievieno komentāru

Sports