Jurģis Kalns pievienojies "Metta"/LU komandai

Bijušais Latvijas futbola kluba "Liepājas metalurgs" līderis Jurģis Kalns pievienojies citai pašmāju vienībai "Metta"/"Latvijas Universitāte", informē komanda.

Kā zināms, "Liepājas metalurga" komandas vairs nav un nu tās vietu Latvijas čempionātā ieņems jaunizveidotais klubs "Liepāja".

"Jau kādu laiku man bija doma pārcelties uz Rīgu. Ja ne šogad, tad nākamgad tas būtu noticis tik un tā," komandas mājaslapā citēts Kalns. "Tā kā Liepājas futbolā bija lielas neskaidrības, nolēmu, ka šis būs īstais laiks, kad spert šo soli. Izvēlējos pārnākt uz "Metta"/LU, jo redzu, ka cilvēki šajā klubā mīl futbolu, un ir arī stabilitātes sajūta. Klubs attīstās un pamazām iekaro savu vietu Latvijas futbola sabiedrībā. Pagaidām ar komandu esmu aizvadījis tikai dažus treniņus, bet domāju, ka ar iejušanos nekādu problēmu nebūs. Zinu gan spēlētājus, gan trenerus, tāpēc visam vajadzētu būt kārtībā."

Kalnam piešķirts spēles krekls ar devīto numuru.

Gandarījumu par uzbrucēja pievienošanos komandai izteicis arī "Metta"/LU galvenais treneris Andris Riherts.

"Viņš noteikti būs ievērojams pastiprinājums ne tikai uzbrukumā, bet arī komandā kopumā. Kalns ir futbolists ar ļoti lielu pieredzi un kvalitāti, kurš var izšķirt spēles likteni. Arī bez gūtiem vārtiem viņš būs liels palīgs uzbrukumu veidošanā, tādējādi atslogojot un dalot atbildību ar Mārtiņu Milašēviču, Artūru Pallo, Artūru Švalbi un Gati Kalniņu. Tāpat jaunajiem futbolistiem viņa kvalitātes var kalpot par iedvesmu un progresu veicinošu apstākli," uzsvēris Riherts.

Kalns spēlējis dažāda vecuma jauniešu izlasēs, vairākkārt iekļauts Latvijas čempionāta simboliskajās izlasēs un 2011.gadā atzīts par labāko virslīgas futbolistu līdzjutēju vērtējumā. Tāpat viņš vairākas reizes bijis labāko vārtu guvēju saraksta augšgalā.

Uzrucējs savas futbolista gaitas sāka Liepājā, kur arī debitēja Latvijas čempionātā, taču pēc tam spēlēja arī "Jūrmalā" un "Ventspilī", 2008.gadā tās sastāvā kļūstot par valsts čempionu.

Pievieno komentāru

Sports