Jurevičum 15 punkti Ukrainas basketbola čempionāta spēlē

Ar 15 gūtiem punktiem Ukrainas basketbola čempionāta spēlē ceturtdien izcēlās Latvijas basketbolists Mareks Jurevičus, kas palīdzēja viņa un Žaņa Peinera pārstāvētajai "Mykolaiv" vienībai, kuras treneru kolektīvā strādā Agris Galvenovskis un Artūrs Štālbergs, savā laukumā ar rezultātu 70:49 (21:15, 16:16, 19:4, 14:14) uzvarēt Dņipropetrovskas "Dņipro" komandu.

Jurevičus laukumā pavadīja 36 minūtes un 16 sekundes, kas bija lielākais spēles laiks starp abu komandu basketbolistiem. Šajā laikā spēlētājs realizēja četrus no septiņiem divpunktu metieniem, divus no trijiem tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem.

Tāpat Jurevičus kontā astoņas rezultatīvas piespēles, septiņas atlēkušās bumbas un viena pārķerta piespēle.

Peiners cīņai nebija pieteikts.

Ukrainas čempionāta kopvērtējumā vadībā ar 12 uzvarām 14 mačos atrodas Rolanda Freimaņa pārstāvētā Južnijas "Himik" komanda, kuru trenē Kārlis Muižnieks, bet Andreja Šeļakova pārstāvētā "Odessa" vienība ar 11 uzvarām 16 spēlēs ieņem ceturto pozīciju.

Savukārt Jāņa Strēlnieka pārstāvētā čempionvienība Kijevas "Budiveļņik", kur galvenā trenera pienākumus veic Ainars Bagatskis, 15 cīņās tikusi pie desmit uzvarām, kas ļauj ieņemt kopvērtējumā piekto vietu. Tikmēr Latvijas basketbolista Ivara Timermaņa pārstāvētā Čerkasu "Mavpi" komanda ar sešām uzvarām 14 spēlēs ieņem desmito vietu, bet "Mykolaiv" vienība tikusi pie pieciem panākumiem 14 spēlēs, kas dod 11.pozīciju kopvērtējumā.

Priekšpēdējā, 13.vietā atrodas "Dņipro-AZOT" komanda, kurā galvenā trenera asistents ir Guntis Endzels, klubs izcīnījis divas uzvaras 18 mačos.

Pievieno komentāru

Sports