"Jura staļļos" sacenšas jātnieki no Kurzemes

Kurzemes jātnieki Grobiņas pagasta “Jura staļļos” pārbaudījuši spēkus pirms pirmajām šā pavasara Latvijas mēroga sacensībām. Šogad “Jura staļļu” balvas izcīņā uzsvars tika likts uz bērniem un jauniešiem.

“Jura staļļu” balvas izcīņas rezultāti
Vadības maršruts: 1. Evija Bunka ar zirgu Feju no “Kentaura” staļļiem, 2. un 3. vietu dala Elīna Zīverte ar zirgu Hanneli un Tesa Vermahere ar zirgu Rapidu (abas no “Jura staļļiem”).

Maršruts ar šķēršļu augstumu līdz 50 centimetriem: 1. Anna Bušera ar zirgu Alhenu no Kuldīgas (SIA “Montepals”), 2. Līga Priede ar zirgu Kendiju no “Priedēm”, 3. Jānis Rimeiks ar zirgu Roblesu no Kuldīgas (SIA “Montepals”).

Maršruts ar šķēršļu augstumu līdz 80 centimetriem: 1. Inga Kalniņa ar zirgu Helviju no Kuldīgas (SIA “Montepals”), 2. Sanita Kabiņecka ar zirgu Deku no Vaiņodes, 3. Agnese Hūna ar zirgu Feju no “Kentaura” staļļiem.

Maršruts ar šķēršļu augstumu līdz metram: 1. Madara Frēliha ar zirgu Liedagu no “Kentaura” staļļiem, 2. Ligita Jurecka ar zirgu Kvatro no “Māliņiem”, 3. Kristīne Egle ar zirgu Concorde (pārstāv Egļu ģimeni).

Maršruts ar šķēršļu augstumu no 110 līdz 125 centimetriem: 1. Jānis Kalita ar zirgu Patriku no “Jura staļļiem” (zirga īpašniece Edīte Sončika), 2. L. Jurecka ar zirgu Kvatro, 3. Dzintra Blūma ar zirgu Gvendolīnu no “Priedēm”.

Pievieno komentāru

Sports