Jonass ticis pie jauna trenera

2017.gada pasaules čempions motokrosā MX2 klasē Pauls Jonass, kurš pirms neilga laika pārtrauca sadarbību ar savu līdzšinējo braukšanas treneri Marku de Rūveru, ir izraudzījies jaunu mentoru.

Par Jonasa jauno treneri kļūs beļģis Harijs Evertss, desmitkārtējā pasaules čempiona motokrosā Stefana Evertsa tēvs, kurš pats četras reizes ir pierādījis sevi kā pasaulē labākais motokrosists, vēsta "Sportacentrs,com".

Jāpiebilst, ka treniņu darbs ar Evertsu tika uzsākts jau 2015. gada sezonā.

Pats Jonass pauda gandarījumu par sadarbības atsākšanu: "Hariju pazīstu jau sen, šķiet, kopš 2012. gada. Esmu priecīgs atkal saukt viņu par daļu no savas komandas, jo, kopā trenējoties 2015. gada sezonā, biju ļoti apmierināts ar trenera atdevi darbam un sniegtajiem padomiem. Esam jau uzsākuši treniņu darbu un cītīgi gatavojamies 2018. gada sezonai."

2018.gadā pasaules čempionāts motokrosā norisināsies 20 posmu garumā, sacensībām notiekot gan Eiropā, gan Āzijā un Dienvidamerikā. Arī nākošgad Pauls Jonass startēs MX2 klasē "Red Bull KTM Factory Racing" komandas sastāvā, aizstāvot šosezon izcīnīto pasaules čempiona titulu.

Pievieno komentāru

Sports