Jonass pārliecinoši ātrākais Eiropas čempionāta Ķeguma posma kvalifikācijā

Divpadsmit apļus ilgajā kvalifikācijas braucienā Jonass tuvākos sekotājus apsteidza par 18 sekundēm.

Vēl viens Latvijas sportists Tomass Šileika kvalifikācijā izcīnīja septīto vietu, bet Kristers Drevinskis ieņēma 13.vietu starp 37 braucējiem.

Finālbrauciens notiks svētdien.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā Jonass ar maksimāli iespējamajiem 75 punktiem pašlaik ir pārliecinošs līderis, bet vienā posmā startējušais Šileika ar 13 punktiem ieņem 17.vietu.

EMX 125 kubikcentimetru klasē Jonass debitēja pērn, kad kopvērtējumā izcīnīja augsto piekto vietu. Savukārt vēl gadu pirms tam Jonass triumfēja pasaules junioru čempionātā 85 kubikcentimetru klasē.

Kā ziņots, šajā nedēļas nogalē Ķegumā norisinās pasaules čempionāta posms motokrosā, kurā tiks noskaidroti uzvarētāji ne tikai prestižajās MX1 un MX2 klasēs, bet arī EMX posmos 125 un 250 kubikcenimetru klasēs.