Jonasam uzvara Nīderlandē, Herlings krīt un salauž atslēgas kaulu

Aizvadītajās brīvdienās Nīderlandē norisinājās Internacionālās sacensības ''Dutch Masters of Motorcross Halle'', kurās lieliski MX2 klasē startēja latviešu sportists Pauls Jonass.

MX2 klasē sacensībām bija pieteikušies daudzi spēcīgi braucēji no pasaules čempionāta – MX2 klases kopvērtējuma līderis Džefrijs Herlings, Pauls Jonass, Maks Enstijs, Deivs Potjē, Brians Bogērs, Tomass Kovingtons, kā arī labākie EMX250 klases sportisti.

Kā Facebook ziņoja Paula mehāniķis Gatis Frinde, tad kvalifikācijā ātrajā un bīstamajā trasē pārliecinoši ātrākais bija Herlings, kurš tuvāko sekotāju apsteidza par divarpus sekundēm. Pauls bija piektais, Herlingsam zaudējot 3,3 sekundes.

Pirmajā braucienā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Herlings, kurš par 33 sekundēm apsteidza Enstiju. Vēl dažus apļus pirms beigām otrais bija Jonass, taču pēdējos apļos viņš zaudēja šo pozīciju un finišēja trešajā vietā.

Otrajā braucienā vadībā izvirzījās Herlings, kuram sekoja Jonass un Potjē. Diemžēl kādā no trases vietām smagu kritienu piedzīvoja Herlings, kuram pēc kritiena ir konstatēts atslēgas kaula lūzums. Tikmēr vadību pārņēma Jonass, kurš arī beigās izcīnīja uzvaru, par 6,3 sekundēm apsteidzot Potjē.

Kopvērtējumā divu braucienu summā pirmais Jonass, kuram trīs punktus zaudēja Enstijs, bet piecus punktus atpalika Potjē.

Šobrīd pasaules MX2 čempionātā līdz sezonas beigām atlikuši seši posmi, kur Herlingsa pārsvars pār otrajā vietā esošo Džeremiju Sīveru ir 169 punkti, bet Jonasu Herlings apsteidz par 194 punktiem. Šobrīd nav zināms, cik ilgs laiks būs nepieciešams Herlingsam, lai saārstētu savainojumu. Kā ziņo portāls motoxaddicts.com, tad parasti šādus savainojumus izārstē trīs līdz četrās nedēļās.


Pievieno komentāru

Sports