Jonasam smags kritiens Francijā

Neveiksmīgi treniņsacensības svētdien Francijā noslēgušās Paulam Jonasam, kurš piedzīvoja visai smagu kritienu, tobrīd atrodoties pirmajā pozīcijā. Laimīgā kārtā nopietnas traumas motosportists nav guvis.

Jonass bija viens no vairākiem pasaules čempionāta elites braucējiem, kuri stājās uz starta "Masters Motocross International" sacensībās Lakapelles-Marivalas trasē, raksta "Sportacentrs.com".

"Red Bull KTM Factory Racing" komandas pārstāvis dienu uzsāka lieliski, uzvarot kvalifikācijā MX2 klasē, tomēr jau pirmais finālbrauciens izvērtās neveiksmīgs.

Latvietis bija ātrs, atradās vadībā, kad piedzīvoja kritienu un sasita galvu. Zināms, ka Jonass traumas nav guvis un pēc nelielas atpūtas pavisam drīz atkal atgriezīsies normālā ritmā, līdz ar to nav apdraudēta viņa dalība pasaules motokrosa čempionāta pirmajā posmā Katarā, kas notiks jau šī mēneša otrajā pusē.

Otrajā braucienā Lakapellē-Marivalā viņš uz starta neizgāja.

Pirmajā braucienā uzvaru izcīnīja "Suzuki" rūpnīcas braucējs Džeremijs Sīvers, bet otrajā braucienā pārāks bija "Kemea Yamaha" komandu pārstāvošais Benuā Paturels. Lai gan abiem vienāds punktu skaits, sacensību kopvērtējumā uzvara pienācās Paturelam, Sīvers ierindojās otrajā vietā, bet pie trešās vietas tika Tomass Kjers Olsens no "Husqvarna" rūpnīcas vienības.

Pirmā un trešā vieta braucienos uzvaru summā MX1 klasē deva Klemenam Desālam, bet, abos braucienos ieņemot otro vietu, otrais arī sacensību kopvērtējumā bija cits "Kawasaki" rūpnīcas braucējs Džordi Tiksjē. Lietuvietis Armins Jasikonis, kurš šogad aizvadīs pilnu MXGP sezonu "Suzuki" sastāvā, pirmajā braucienā "Top 3" neiekļuva, bet uzvarēja otrajā braucienā, summā izcīnot trešo vietu.

Pievieno komentāru

Sports