Jeļizarova Universiādē paliek 11. pozīcijā

Latvijas skrējēja Poļina Jeļizarova no Liepājas piektdien pasaules vasaras Universiādē ierindojās 11.vietā 3000 metru distancē ar kavēkļiem, vēsta sacensību mājaslapa internetā.

Finālskrējienā Latvijas sportiste, kurai ir labākais personiskais rekords no visām sportistēm, finišēja pēc desmit minūtēm un 16,93 sekundēm.

Sacensībās uzvarēja Sāra Moreira no Portugāles, kura uzrādīja rezultātu deviņas minūtes un 32,62 sekundes, labojot Universiādes rekordu.

Jau ziņots, ka priekšsacīkstēs Jeļizarova distanci veica desmit minūtes un 10,24 sekundēs, savā skrējienā ieņemot piekto vietu, tomēr kā viena no četrām labāko laiku īpašniecēm kvalificējās finālam.