Jeļizarova izcīna septīto vietu Eiropas U-23 čempionātā

Liepājas skrējēja Poļina Jeļizarova svētdien Eiropas U-23 čempionātā vieglatlētikā, kas norisinās Kauņā, izcīnīja septīto vietu 3000 metru šķēršļu skrējienā, vēsta sacensību mājaslapa internetā.

Finālskrējienā Latvijas sportiste finišēja pēc desmit minūtēm un 23,17 sekundēm.

Savukārt vēl viena Latvijas sportiste Lāsma Grīnberga finišēja pēc desmit minūtēm un 35,77 sekundēm, paliekot 11.vietā.

Sacensībās uzvarēja Ankuta Bobočela no Rumānijas, kura uzrādīja rezultātu deviņas minūtes un 47,90 sekundes.

Jau ziņots, ka pirms pagājušajā nedēļā Jeļizarova startēja pasaules Universiādē. Toreiz Latvijas sportiste finālā finišēja pēc desmit minūtēm un 16,93 sekundēm, paliekot 11.pozīcijā.

Svētdien notiks arī 3000 metru šķēršļu skrējiena fināls vīriešiem, kur Latviju pārstāvēs Konstantīns Savčuks.