"Jelgava" savā laukumā cīņā par trešo vietu pārspēj "Liepāju"

Trešdien, 27.augustā, SMScredit.lv Virslīgas ietvaros viens no mačiem tika aizvadīts Jelgavā, kur Zemgales Olimpiskajā centrā FK Jelgava mērojās spēkiem ar FK Liepāja. Gūstot vārtus pirmā puslaika izskaņā, uzvaru ar 1:0 guva jelgavnieki. Uzvaras vārtus guva Vladislavs Kozlovs.

Spēles vienīgie vārti tika gūti 44.minūtē, kad Vladislavs Kozlovs pieķēra neuzmanīgos "Liepājas" aizsargus un izsita starp vārtsarga Artūra Vaičuļa kājām, panākot 1:0. Spēles otrajā puslaikā ''Jelgava'' koncentrēja spēli aizsardzībā, kas pavēra vairākas labas vārtu gūšanas iespējas viesiem, tai skaitā Verpakovska nesekmīgais sitiens no tuvas distances 88.minūtē, taču šoreiz Kaspars Ikstens palika nepārspēts, svarīgu uzvaru cīņā par 3.vietu izcīnot futbola klubam ''Jelgava'', vēstīts virslīgas mājaslapā.

Pēc izcīnītās uzvaras FK Jelgava (15-9-4, 54) ieņem drošu 3.vietu, savukārt FK Liepāja (15-1-12, 46) pēc piedzīvotā 12.zaudējuma saglabā 5.vietu. Jāpiebilst, ka uzvaras gadījumā liepājnieki jelgavniekiem būtu pietuvojušies līdz 2 punktu robežai.