Jelgavā, "Rullīša" trasē, notiks rallija supersprints "Vasara"

Jelgavas sporta un atpūtas kompleksā „Rullītis” sestdien, 26.jūlijā, norisināsies Latvijas čempionāta un Freko kausa izcīņas rallija supersprintā standarta un sporta automašīnām 4.posms „Vasara”.

Sacensību direktors Ēriks  Gasparovičs atklāj, ka trases konfigurācija ar minimālām izmaiņām būs līdzīga kā pagājušajā vasarā „Rullītī” notikušajā supersprinta posmā. Ātrumposmus (kopā sacensību dalībniekiem būs jāveic trīs ātrumposmi, kuru kopējais garums ir līdz 9 km) veidos gan grants, gan asfalta segums, informē Dace Janova, LAF SAK preses sekretāre.

Trasē būs iekļauts arī iepriekšējā gada dalībniekiem jau zināmais tramplīns. Tiesa, sestdien tie, kas nevēlēsies pārāk riskēt, tramplīnu varēs arī apbraukt.

„Rullīša” saimnieki padomājuši arī par skatītāju ērtībām – kalns, no kura būs pārskatāma gandrīz visa sacensību distance, šogad ir izveidots vēl lielāks un skatītāji turp varēs nokļūt pa atsevišķu celiņu, nešķērsojot ātrumposmu.

Kā liecina prognozes, šonedēļ gaidāma patiešām karsta sestdiena, bet  ar tveici dalībniekiem palīdzēs tikt galā „Rullīša” trasei blakus esošā ūdenstilpne un nesen uzceltā mājīgā kafejnīca.

Supersprinta dalībnieki tiek aicināti ņemt līdzi arī ģimenes un draugus, kā arī neaizmirst mājās makšķeres, kas varētu lieti noderēt pārtraukumos starp braucieniem  - pie trases esošajā dīķī šonedēļ esot noķerta 7kg smaga karpa!

Rallija supersprinta dalībnieki sestdien, 26.jūlijā „Rullītī” ieradīsies jau no 8:30, kad sāksies dokumentu un tehniskā pārbaude, kā arī iepazīšanās ar trasi. Visi dalībnieki būs gaidīti uz sapulci 11:00, savukārt pirmās sekcijas starts plānots 11:30.

Pievieno komentāru

Sports