Jauniešiem turnīrā Rucavā jāspēlē ne tikai galda teniss

Rucavā noskaidroti labākie galda tenisā jauniešiem. Viņiem savu izturību vajadzēja parādīt arī citās sportiskās aktivitātēs.

Divu dienu garumā sacensību dalībniekiem bija jāparāda ne tikai prasme galda tenisā, bet arī izturība, spēlējot futbolu un sacenšoties stafetēs, stāsta Rucavas sporta dzīves organizatore Daiga Gabrūna.

Galda tenisa sacensībās vispirms tika aizvadītas vienspēles, bet pēcpusdienā izspēlētas dubultspēles. Pēc spraigām spēlēm uzvarētāji saņēma medaļas un diplomus, bet apakšgrupu uzvarētāji varēja izspēlēt trīs setus ar galveno tiesnesi Gunāru Jēkabsonu.

No 1994. gada līdz 1996. gadam dzimušo zēnu grupā par čempionu kļuva Rolands Mera. Otro vietu izcīnīja Dzintars Šusts, trešais bija Arnis Ate (visi no Rucavas). 1997. gadā dzimušo un jaunāku sportistu konkurencē triumfēja durbenieks Pēteris Petrēvics. Otrais bija durbenieks Jānis Petrēvics. Trešais – rucavnieks Andrejs Teležis.

1994. gadā dzimušo un jaunāku meiteņu konkurencē uzvarēja Liepājas rajona galda tenisiste Agate Austere. Otro vietu izcīnīja grobiņniece Una Kalniņa. Trešā palika Liepājas rajona pārstāve Anna Ignāte.
Dubultspēlēs nepārspēti palika A. Ate un Dāvids Ruperts (Grobiņa). Otro vietu ieguva R. Mera un rucavniece Ilva Baltute. Trešie bija grobiņnieks Rolands Jankovskis un A. Teležis.

Rucavas atklātajās sacensībās piedalījās 17 Liepājas rajona Sporta skolas audzēkņi no Grobiņas, Durbes un Rucavas.