Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunie ložu šāvēji otro gadu pēc kārtas piekāpjas dobelniekiem

Liepājas rajona Sporta skolas ložu šāvēji jau otro gadu pēc kārtas Latvijas jaunatnes čempionātā ložu šaušanā vidējā vecuma grupā komandu vērtējumā atzina Dobeles vienaudžu pārākumu.

Vidējā vecuma grupā varēja piedalīties ložu šāvēji, kuri dzimuši no 2000. līdz 2003. gadam. Sacensību pirmajā dienā Tukumā dalībnieki vispirms šāva ar pneimatiskajiem ieročiem vingrinājumā “PŠ-40”. Tajā jaunietēm uz starta stājās 17 dalībnieces. Par Latvijas jaunatnes čempioni kļuva aizputniece Helēna Rozenberga (396,7 punkti). Viņa izpildīja Sporta meistara kandidāta normu un pārspēja spēcīgās konkurentes – dobelnieci Dženetu Evardsoni (395,2) un tukumnieci Amandu Peipu (386,6). Ceturtajā vietā palika Elva Cinovska, devītā bija Anna Stieģele, aiz sevis atstājot Erīnu Štīmani un Anci Ķeķi, stāsta komandas pārstāvis Jānis Oskars Šalms.

Jauniešu grupā 22 dalībnieku konkurencē zelta medaļu ieguva aizputnieks Andžejs Gūtmanis (392,1), otrais bija krāslavietis Rihards Plociņš (391,5), bet trešais palika tukumnieks Klāvs Briedis (384,0). Piekto vietu izcīnīja Ivo Pētersons (369,6), desmitais bija Niks Gedrims (354,5), bet 14. vietā palika Inguss Andersons (347,0).
Vingrinājumā “MŠ-30”, kas komandu vērtējumā netika iekļauts, uzvarēja H. Rozenberga (289), otrā bija A. Peipa (287), trešā palika Viļakas snaipere Vaira Strupka (287). Ar 272 punktiem devītā bija E. Cinovska. Jauniešu konkurencē dobelnieks Mareks Langenfelds (285), aiz sevis atstāja I. Andersonu (280) un A. Gūtmani (279).

Izšķirošās cīņas čempionātā notika otrajā dienā Dobelē. Standarta vingrinājumā “MŠ-3×20” atkal ar Sporta meistara kandidāta normu uzvarēja H. Rozenberga (554), otrā bija dobelniece Violeta Kušina (534), trešo vietu ieguva E. Cinovska (533). Treneri uzteic A. Stieģeli, kura ar 519 punktiem ieguva sesto vietu 12 dalībnieču konkurencē. Jauniešu grupā aiz Krāslavas snaipera otrais bija A. Gūtmanis (530), bet ceturto vietu ieguva I. Pētersons (523).

Komandu vērtējumā Liepājas rajona Sporta skola jau otro gadu pēc kārtas palika otrajā vietā aiz Dobeles sporta skolas. Kopumā piedalījās 11 komandas. Aizputes snaiperus sagatavoja treneres Laila Kalniņa un Ilze Frīdenberga.

Pievieno komentāru

Sports