Jaunie loka šāvēji izcīna medaļas Latvijas jauniešu čempionātā 1

Svētdien, 19. martā, Grobiņas Sporta centrā notika Latvijas jauniešu čempionāts loka šaušanā telpās, kurā pie četrām medaļām tika Durbes novada kluba "Lindales uguns" un Liepājas kluba "Archery Liepāja" pārstāvji, bet trīs godalgas izcīnīja Grobiņas novada kluba "Curland" jaunie loka šāvēji.

Rekursīvā loka klasē jauniešu konkurencē bronzas medaļu izcīnīja Arturs Bublauskis ("Lindales uguns"), bērnu konkurencē trešais bija Rainers Vitkus ("Curland"), bet starp meitenēm trešā bija Madara Spāģe ("Lindales uguns").

Neaprīkotā loka klasē par Latvijas čempioni kļuva Kintija Laima Trinkūna ("Lindales uguns"), bet bronzas medaļu ieguva Līva Freimane ("Archery Liepāja"). Starp zēniem šajā klasē triumfēja Kārlis Ernests Klestrovs ("Archery Liepāja"), otrais bija Mārtiņš Blūms ("Lindales uguns"), bet trešais palika Artis Salna ("Curland").

 Neaprīkotā loka klasē meitenēm par Latvijas čempioni kļuva Nora Rone ("Curland"), aiz sevis atstājot Kati Katkeviču un Paulīnu Ceļdomu (abas no "Archery Liepāja").

Visus rezultātus var skatīt šeit.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Būs būt

Paldies par rakstu! Citādi jau jāsāk domāt , ka Latvijā ir tikai hokejs, basketbols, teniss un vēl drusku no motosporta.

pirms 4 gadiem, 2017.03.20 17:03

Sports