Jaunie "Kurši" tuvu finālam

Svētdien, 28. aprīlī, Latvijas florbola jaunatnes čempionāta atbildes 1/8 fināla un pusfināla spēles savās mājās aizvadīs FK “Kurši”, kas Liepājas Olimpiskajā centrā mērosies spēkiem ar FK “Rīga” komandām. Mači sāksies no pulksten 15:00.

Kā pirmie svētdienas pēcpusdienā laukumā dosies U14 florbolisti. Pulksten 15:00 otro 1/8 fināla spēli aizvadīs FK “Kurši U14” un FK “Rīga U14” komandas. Pirmajā spēlē Rīgā pārāki bija liepājnieki, kuri izcīnīja uzvaru ar rezultātu 7:3, tādējādi mūsu pilsētas florbolisti ir ļoti tuvu tam, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, kur pretiniekos būs “Lielvārdes” komanda.

Uzreiz pēc šī spēles laukumā dosies U18 komandas, kur savā starpā spēkiem mērosies FK “Kurši U18” un FK “Rīga U18” komandas. Abu vienību pirmajā pusfināla spēlē Rīgā labāki bija liepājnieki, kuri izcīnīja uzvaru ar rezultātu 13:7, izšķirošo pārsvaru iegūstot vien otrā perioda otrajā pusē, kad pie neizšķirta rezultāta (6:6) tika gūti četri bezatbildes vārti pēc kārtas.

Pusfināla uzvarētāji tiks noskaidroti divu spēļu summā, līdz ar to, komanda ir ļoti tuvu tam, lai kvalificētos finālam, kas 1. maijā norisināsies tepat Liepājas Olimpiskajā centrā. To, vai Liepājas jauniešiem tas tik tiešām izdosies mēs varēsim noskaidrot 28. aprīļa vakarā pulksten 17:00.