Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaundibinātā "Liepājas Futbola skola" uz tikšanos aicina audzēkņu vecākus

Otrdien, 22. decembrī, pulksten 18 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē tiks organizēta informatīvā sapulce visiem futbola audzēkņu vecākiem par aktualitātēm saistībā ar bērnu – jaunatnes futbola programmu realizēšanu Liepājā. Uz tikšanos aicina Liepājas pilsētas domes Sporta pārvalde un Liepājas Futbola skola, informē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes vadošais projektu vadītājs Mārtiņš Jansons.

Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes vadītājs Artis Lagzdiņš norāda, ka šāda tikšanās ir nepieciešama, pamatojoties uz jau pieņemtajiem Liepājas pilsētas domes lēmumiem. “Mums ir jāinformē vecākus par Liepājas bērnu – jauniešu futbola sporta veida tālāko attīstību, tā pārraudzītājiem un procesu realizētājiem, kā arī jāsniedz nepārprotama informāciju par vecākiem saistošām darbībām šajā pārmaiņu laikā,” uzsver Sporta pārvaldes vadītājs.

“Tikšanās laikā iepazīstināsim Liepājas futbola audzēkņu vecākus un citus bērnu – jauniešu futbola interesentus ar futbola skolas vadību, prezentēsim četru gadu attīstības plāna galvenos mērķus, kā arī ieskicēsim pirmos veicamos darbus. Noteikti arī atbildēsim uz dažādiem jautājumiem un informēsim vecākus par viņu līdzdalību pārejas procesā uz jaundibināto futbola skolu,” papildina “Liepājas Futbola skolas” vadītājs Egils Trušēlis.

Trušēlis arī iezīmē galvenos nākošā gada “Liepājas Futbola skolas” darbības virzienus. Proti, izveidot sakārtotu un efektīvu organizāciju apkārt “futbola laukumam”, t.s. pilnveidot Liepājas futbola ekosistēmu; nodrošināt optimālus darba apstākļus skolas administrācijai, treneriem un audzēkņiem; radīt caurspīdīgu, sakārtotu un stimulējošu vidi sadarbībai ar bērnu un jauniešu futbola atbalstītājiem. Tāpat arī izstrādāt un ieviest Liepājas futbola DNS (filosofiju) un spēlētāju ilgtermiņa sagatavošanas programmu.
 
Jau ziņots, ka Liepājas pilsētas domes deputāti šī gada 5. novembra sēdē pieņēma lēmumu par “Liepājas Futbola skolas” izveidi, izvērtējot pilsētas sporta infrastruktūras potenciālu, kā arī ņemot vērā senās futbola tradīcijas Liepājā un Latvijas Futbola Federācijas ierosinājumu izveidot jaunu izglītības iestādi, lai Liepāja kļūtu par vienu no stiprākajām Latvijas jaunatnes Futbola akadēmijām. Savukārt Liepājas pilsētas domes 10. decembra sēdē tika apstiprināts “Liepājas Futbola skolas” jaunais vadītājs – FK “Liepāja” direktors, treneru izglītības speciālists Egils Trušēlis.

Pievieno komentāru

Sports