Jaunais virslīgas izpilddirektors Latkovskis: Nešaubījos, ka Liepāja atradīs risinājumu kluba izveidošanai

Par Latvijas "SMScredit.lv Virslīgas" futbola čempionāta izpilddirektoru decembrī kļuvušais Emīls Latkovskis nav šaubījies, ka Liepāja atradīs risinājumu kluba izveidošanai un saglabās vietu valsts spēcīgākajā līgā.

Kā ziņots, pagājušās nedēļas beigās starp visām iesaistītajām pusēm tika panākta principiāla vienošanās, ka nākamās sezonas virslīgas čempionātā startēs jauns klubs ar nosaukumu "Liepāja". Tā darbībā iesaistīsies arī izcilais Latvija izlases uzbrucējs Māris Verpakovskis, kurš gatavojas noslēgt profesionālās gaitas.

"Liepāja ir pilsēta ar ilgām futbola tradīcijām, kas mūsu futbolam devusi izcilus spēlētājus. Liepājas palikšana ārpus virslīgas mūsu čempionātam būtu bijis milzīgs zaudējums. Tomēr es nešaubījos, ka Liepāja atradīs risinājumu kluba izveidošanai. Tāpēc man tas nav pārsteigums," Latkovskis izteicies sarunā ar portālu "Onenilup.com".

Iepriekš Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis klubam piesaistītās finanses plaši nekomentēja, vien piebilstot, ka ir atrasta reāla un konstruktīva iespēja. Šonedēļ visas iesaistītās puses plāno tikties vēlreiz, bet Mežeckis cer, ka pilsētā esošā futbola bāze un infrastruktūra ļaus visiem organizatoriskajiem jautājumiem ritēt gludi.

Pievieno komentāru

Sports