Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jau svētdien velokrosa sacensības Gramzdā 1

Svētdien, 10. aprīlī, Gramzdas pagastā norisināsies bezmaksas velokross “Gramzdas Zobrats 2016”. Aicināti pieteikties visi interesenti, kuriem tīk sportiski izaicinājumi.

Gramzdas pagasta pārvalde un Gramzdas pamatskola sadarbībā ar Priekules novada pašvaldību otro reizi organizē velokrosa sacensības, ar mērķi popularizēt velosportu kā visiem pieejamu aktīvās atpūtas un veselību veicinošu sporta veidu, kā arī parādīt Gramzdu, kā riteņbraukšanai draudzīgu vietu, informē Velokrosa galvenais tiesnesis Aivis Karzons.

Sacensības sākas pulksten 12 Gramzdas pamatskolas sporta laukumā.

Sacensību galvenais tiesnesis, Aivis Karzons stāsta: ‘’ Šobrīd ir pieteikušies 28 dalībnieki. Tie pārstāv ne tikai vietējos novadus - Priekule, Embūte, Nīca, Otaņķi,  Cimdenieki, Dunalka  un Liepāja , bet arī tālāku reģionu - Rīga. Noticis arī pirmais trases izmēģinājuma brauciens, kurā piedalījās Priekules, Nīcas un Liepājas sportisti un novērtēja jauno trases daļu ar pozitīvām emocijām, lai gan trase nemaz nav fiziski un tehniski vienkārša.’’

Pieteikšanās velokrosam norisinās līdz 8. aprīlim, sūtot pieteikumu uz e-pastu: aivis.karzons@inbox.lv. Informācijā jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds; dzimšanas dati (mēnesis, gads); dzīvesvieta (pilsēta, novads); komanda (ja ir).

Varēs pieteikties arī sacensību dienā no plkst.10:00 līdz 11:40 Gramzdas pamatskolas stadionā ierīkotajā sekretariātā.

Papildu informāciju jautāt Aivim Karzonam, mob. 28470261.

Ar detalizētāku velokrosa “Gramzdas zobrats 2016” nolikumu var iepazīties šeit:
http://ej.uz/GramzdasZobrats2016

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Gramzdas velosports

Ja nevar atvert nolikumu ,šeit var apskatīt
http://www.xc.lv/mtb/forums/viewtopic.php?id=56735

pirms 4 gadiem, 2016.04.05 18:13

Sports