Jau sestdien amatieru novusa turnīrs TC „baata”, Liepājā

1.augustā TC „baata”, Klaipēdas ielā 104c, Liepājā norisināsies amatieru novusa turnīrs „TC „baata” kauss”. Turnīrā aicināti piedalīties lieli un mazi novusa spēlētāji. Sākums plkst. 13.00, reģistrācija līdz plkst. 12.30 TC „baata” 1. stāvā.

Turnīru organizē biedrība „Sabiedrības attīstības centrs” sadarbībā ar TC „baata”. Piedalīties var ikviens interesents neatkarīgi no vecuma un dzimuma. Lai cīņa noritētu godīgi, profesionālie spēlētāji (kuri uz sacensību dienu pēc Latvijas Novusa Federācijas sporta klasifikācijas nolikuma ir piešķirta 3. vai augstāka sporta klase) piedalīties nedrīkst.

Dalības maksa 1 lats.

Pieteikums (norādot vārdu, uzvārdu, vecumu un telefona numuru) sacensībām jāiesūta līdz 2009. gada 30. jūlijam uz e-pasta adresi - novuss.liepaja@inbox.lv. Pieteikties un reģistrēties būs iespējams arī uz vietas ,TC „baata”, Klaipēdas ielā 104c, 1. augustā līdz plkst. 12.30.

Sacensības tiks organizētas atkarībā no dalībnieku skaita. Pēc „-2” sistēmas tiks noskaidroti 8 labākie, kuri piedalās izslēgšanas turnīrā galvenās balvas izspēlei. Sacensības notiek trijos setos. Par uzvaru tiek piešķirti 2 punkti, par zaudētu spēli 0 punktu.

Dalībnieku spēles kārtība tiks izlozēta.

Turnīru atbalsta – TC „baata”, Liepājas Olimpiskais centrs un Liepājas domes Sporta pārvalde.

Pievieno komentāru

Sports