Jau 40 veiklo braucēju. Piesakies arī Tu!

Rallijs „Kurzeme” vairs nav aiz kalniem. Šoreiz tajā vari piedalīties arī Tu ar savu ielas automašīnu! Sestdien, 29. augustā, no plkst. 9:00 līdz 15:00 rallija „Kurzeme” ietvaros Liepājā, Kūrmājas prospekta stāvlaukumā, risināsies auto veiklības sacensības. Pārbaudīt savas auto vadīšanas prasmes šajās sacīkstēs pieteikušās jau vairāk nekā 40 ekipāžas.

Oficiālajā Latvijas autorallija čempionāta mājas lapā www.autorally.lv jau tagad publicēts sacensību nolikums, bet īsumā atgādināsim, par ko tieši ir runa. Auto veiklības sacīkstes domātas ikvienam – nebūs problēmu uzvarēt pat ar pirmo žiguli, kuram nestrādā divi cilindri! Galvenais, lai automašīnai ir izieta ikgadējā tehniskā apskate un ir derīga OCTA apdrošināšanas polise.

Šobrīd plānojam, ka katram dalībniekam būs jāveic septiņas disciplīnas. Katrā no tām noteicošais būs pilota veiklība un sadarbība ar stūrmani, nevis ātrums. Tātad, ja vēlies izbaudīt pus dienu jautrā kompānijā un veicot dažādus interesantus uzdevumus, piesakies arī Tu!

Startēt var visi, jo vērtējums būs trīs grupās: absolūtais vērtējums, sieviešu grupa un seniori (virs 50 gadiem). Lai iedrošinātu daiļā dzimuma pārstāves pamēģināt savas spējas auto veiklības braucienos, uz starta stāsies arī vairākas sabiedrībā pazīstamas dāmas – Olga Rajecka, Liene Šomase un Karlīne Štāla. Viņām būs iespējas pierādīt, ka sievietes spēj būt labāks braucējas nekā vīrieši, jo tieši sievietes dažkārt ir akurātākas un viltīgākas veicot dažādus atjautības uzdevumus!

Būs arī īpaša klase senioriem. Dzīve nebeidzas pēc piecdesmit, tāpēc aicināt piedalīties arī savus vecākus – nebūs nekāds pārsteigums, ka daudzi ar vairāk kā 30 gadu braukšanas stāžu izgriezīs pogas ne vienam vien jaunam censonim! Nav šaubu, ka viens no atraktīvākajiem sacensību dalībniekiem senioru grupā būs padsmitkārtējais Latvijas čempions autorallijā Ivars Caune (jā, viņam jau ir piecdesmit!), kurš startēs vienā ekipāžā ar dēlu Krišjāni.

Veiklības sacensībās joprojām iespējams pieteikties, rakstot e-pastus sacensību rīkotājam Raimondam Strokšam uz rallijs@liepajasrallijs.lv, vai arī zvanot pa tālruni 29247514. Piesakies, brauc, piedalies!

Pievieno komentāru

Sports