Jānis Tapiņš otro gadu pēc kārtas kļūst par Latvijas čempionu veterāniem

Durbenieks Jānis Tapiņš sestdien, 27. maijā, Baldonē otro gadu pēc kārtas kļuva par Latvijas čempionu novusā veterāniem "50+" vecuma grupā.

J. Tapiņš savā vecuma grupā triumfēja ar 20 punktiem, aiz sevis atstājot talsenieku Alvilu Cielēnu  (18) un jēkabpilieti Uldi Kampānu (16), informē novusa tiesnesis Guntis Bucenieks.

Ar 12 punktiem desmito vietu šajā vecuma grupā ieguva Dzintars Veits, ar desmit punktiem 16. vietā bija Aleksandrs Subačs, bet 20. vietā ierindojās Valērijs Sproģis, ar astoņiem punktiem 24. vietā palika Gundars Zūns (visi no Liepājas).

Pārējās vecuma grupās mūspuses veterāniem augstas vietas izpalika. Rīgā "60+" vecuma grupā ar desmit punktiem tikai 14. vietā bija liepājnieks Ojārs Strakšas, bet liepājnieks Arnis Jaunbrūns ar astoņiem punktiem ieguva 21. vietu. Par Latvijas čempionu ar 20 punktiem kļuva limbažnieks Pēteris Lavrenovs.

Ogrē "70+" vecuma grupā no četrim mūspuses vīriem aizbrauca tikai liepājnieks Aivars Rubezis, kurš ar desmit punktiem ieguva 16. vietu. Par Latvijas čempionu kļuva Dainis Ķelle no Valmieras.

Liepājas apkaimes dāmas tika pārstāvētas tikai "60+" vecuma grupā, kas spēlēja Tukumā. Labākā no mūspuses veterānēm bija aizputniece Ilona Indrāne. Viņa ar 14 punktiem ieguva piekto vietu, sestajā vietā atstājot liepājnieci Diānu Freimani. Liepājniece Vizma Feldmani palika pēdējā - 20. vietā.

Pievieno komentāru

Sports