Jānis Odiņš zibeņo "F.F.K. Livonijas" sastāvā 5

Aizputes florbola komanda "F.F.K. Livonija" vakar, 2. janvārī, Cīravā piedzīvoja zaudējumu Latvijas florbola čempionāta otrajā līgā. Kurzemes reģiona čempionātā aizputnieki ar 4:9 zaudēja Liepājas komandai "Kurši 3". Trīs vārtus "F.F.K. Livonijas" labā guva Jānis Odiņš.

Pirmā perioda septītajā minūtē vadībā izvirzījās liepājnieki, taču viņu prieki bija īsi. Pēc vienas minūtes "F.F.K. Livonija" rezultātu izlīdzināja. Vārtus ar soda metienu guva Lauris Zaicevs. Pēc viņa piespēles mača turpinājumā vārtus guva Jānis Odiņš. Pirmais periods noslēdzās neizšķirti - 2:2. Perioda izskaņā liepājnieki nerealizēja soda metienu.

Otrajā periodā jau izpaudās "Kuršu 3" pārākums. Pamazām viņi "uzaudzēja" rezultātu sev par labu un pirms pēdējā perioda bija vadībā ar 6:3. Otrajā perioda aizputnieku labā vārtus guva J. Odiņš.

Trešā perioda piektajā minūtē viesi izspēlēja vairākumu un panāca 7:3 savā labā. Pēc L. Zaiceva piespēles J. Odiņš divas minūtes vēlāk vienus vārtus atguva - 4:7. Atlikušajā laikā "Kurši 3" guva vēl divus vārtus un uzvarēja ar 9:4.

Nākamo spēli "F.F.K. Livonija" aizvadīs 11. janvārī Talsos ar komandu "Talsi 2".