Izveido videoklipu "Liepāja - tava rallija pilsēta" 4

Gatavojoties FIA Eiropas rallija čempionāta otrajam posmam "Rally Liepāja ‒ Ventspils", kas Latvijā notiks no 1. līdz 3. februārim, tapis jauns prezentācijas video "Liepāja – tava rallija pilsēta", kuru rallija laikā demonstrēs arī sporta kanālā "Eurosport".

Video autors ir mākslinieks Roberts Vītols. Video skatāms šajā saitē: http://www.youtube.com/watch?v=GrARjbbHYIg

Pēc rallija atklāšanas un starta 1. februārī plkst.16.30 Liepājas promenādē, AS "Liepājas autobusu parks" līdzjutēju ērtībām norīkos speciālus autobusus uz Vecpils ātrumposmu, kura starts būs plkst.17.45. Autobuss būs pieejams par simbolisku samaksu. Lai rallija vērošanu netraucētu laikapstākļi, līdzjutējiem Vecpils posmā bez maksas būs pieejama arī silta tēja. Pēc Vecpils ātrumposma līdzjutēji ar autobusiem tiks nogādāti atpakaļ Liepājā un izlaisti pie viesnīcas "Līva".

Atgriežoties Liepājā, līdzjutēji varēs pulcēties "Autogrāfu ielā" (Zivju ielā un Rožu laukumā), lai  iegūtu sportistu autogrāfus, redzēt sportistu automašīnas un kopā nofotografētos. Plānots, ka pirmās sporta automašīnas "Autogrāfu ielā" ieradīsies ap plkst.19.45. Sportisti parakstīsies arī uz speciāli šim pasākumam izveidotas autogrāfu sienas, kas paliks kā nozīmīga liecība par vērienīgā pasākuma norisi Liepājā. Arī līdzjutējiem būs iespēja nobaudīt siltu tēju un zivju zupu bez maksas.

"Ne vienam vien liepājniekam radies jautājums, kādēļ šogad Ziemassvētku rotājumi pilsētā saglabāti tik ilgi. Šeit vēršam liepājnieku uzmanību uz to, ka rotājumi atstāti ar nolūku, lai nozīmīgā rallija notikuma laikā, kad pilsētā viesosies gan reģionālie, gan ārvalstu mediju pārstāvji, pilsēta būtu īpaši skaista," saka domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Nu

Šajā gadījumā vajag priecāties, ka Kurzemē kas tāds notiek. Tie nav nekādi sētas mači un gluži par skaistām acīm nevienai pilsētai šādu ralliju ar nepiedāvā rīkot. Iet vai neiet - katra paša izvēle un attieksme. Ar varu nav spiests.

pirms 7 gadiem, 2013.01.22 16:32

es gan tur neko sliktu nesaskatu, ka vel ir ziemas rotājumi

pirms 7 gadiem, 2013.01.22 16:19

gans

Bieži es citu darbu nekritizēju, bet šoreiz man jāsaka: ''Stulbs klips'', nav ne profesionāls salikums, ne estētiska vērtība, ne ''stāsts''. Nekā nav.

pirms 7 gadiem, 2013.01.22 15:29

mamma

tā jau tikai Liepājā kā tukšā pilsētā (pavērojiet, cikos pazūd cilvēki no ielām) var izskriet ar rallija mašīnu cauri centram, turklāt vēl bērniem domātai piparkūku pilsētiņai...
Eiropā februāris ir karnevālu laiks, mēs būsim kā jau Sūnu ciems Ziemassvētkos aizsēdējušies.

pirms 7 gadiem, 2013.01.22 15:26

Sports