Izspēlēs "Liepājas Dārts premjerlīgas" trešo kārtu

Trešdien, 20. jūlijā, pulksten 19 Liepājas bārā "Loms" sāksies šautriņu mešanas sacensību "Liepājas Dārts premjerlīga" trešais posms. Pirmie cīņas uzsāks Romans Barkus pret Ēriku Gertneru.

13. jūlija vakarā bārā “Loms” norisinājas otrās kārtas spēles Liepājas darts premjerlīgā.  Paredzēto četru spēļu vakaru skāra izmaiņas. Pēkšņu veselības problēmu dēļ spēlē starp  Kristapu Mickus un Romanu Barkus netika aizvadīta.
            
Pirmajā no vakara trīs spēlēm spēkojas treniņu partneri Ēriks Gertners un Kaspars Saulītis. Izrādot vienam pret otru pārāk lielu bijību spēle noritēja nervozā gaisotnē. Spēles laikā uzvarētāju grūti bija prognozēt, bet pie rezultāta 4:5 spēles pēdējos trīs legos Saulītis spēja izrādīties veiksmīgāks un beigu rezultātā svinēt uzvaru ar 7:5.
           
Nākamajā spēlē Jānis Kupšis spēkojās ar pirmās kārtas un, iespējams, sacensību vēsturē lielākā pārsteiguma autoru Uldi Buļko. Šoreiz Buļko uz varoņdarbiem nebija spējīgs un spēle noslēdzās ar 7:1 par labu Kupšim. Spēles protokols gan rādija, ka visu izšķira legu nobeigšana. Kupšis realizēja septiņas no divdesmit piecām iespējām, kamēr Buļko tikai vienu no divdesmit vienas iespējas.
          
Pēdējo trešdiena vakara spēli aizvadīja Andulis Pļaviņš pret Reini Lapu. Jau otro spēli pēc kārta Pļaviņš spēli iesāka ļoti vāji un nokļuva zaudētājos ar 0:5. Šajā nedēļā piecu legu deficīts izrādījās par lielu un nācās piekāpties Lapam ar 4:7.

Pievieno komentāru

Sports