Izspēlē divas atlikušās pirmā riņķa spēles 1

Liepājas rajona basketbola meistarsacīkstēs pilnībā pielikts punkts pirmajam riņķim. Aizvadīta pēdējā spēle sievietēm un vīriešiem trešajā līgā. "Aizputes 2" basketbolisti pēc labā sākuma tomēr nespēja turēt līdzi Sakas novada vīriem. Sakas novadam kopumā meistarsacīkstēs padevusies blāva spēle.

Otrdien, 3. februārī, tika aizvadīta pēdējā spēle pirmajā riņķī sieviešu turnīrā, kurā Kazdanga ar 52:106 zaudēja Grobiņai. Kazdangas sporta metodiķis Aldis Ozols stāsta, ka grobiņnieces bijušas galvas tiesu pārākas, labi metušas tālmetienus.

A. Ozols ar Kazdangas parādīto sniegumu ir apmierināts, uzskatot, ka spēlētājām meistarība ir augusi. Viņš cer, ka komanda vēl labāk spēlēs gaidāmajā Liepājas rajona pagastu, pilsētu un novadu 18. Spartakiādē, jo tad citām komandām nebūs "nopirktie" spēlētāji.

2. februārī Pāvilostā Sakas novada basketbolisti trešajā līgā ar 71:56 uzvarēja komandu "Aizpute 2". Sakas novada sporta metodiķis Aldis Barsukovs norāda, ka mača sākumā aizputnieki izvirzījušies vadībā ar 11:2, bet pēcāk Sakas novada basketbolisti ievadījuši spēle sev vēlamā gultnē.

Ar Sakas novada komandas sniegumu A. Barsukovs ir neapmierināts. Viņaprāt, Sakas novads tik blāvi vēl nebija spēlējis, kopš ir izveidots Sakas novads.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Raitis

Nīca-vaiņode 88:83
kalēti-mērnieks.lv 69:89

pirms 12 gadiem, 2009.02.05 00:03

Sports