Izlases futbolists Jānis Ikaunieks atgriežas "Liepāja"/"Mogo" futbola komandas rindās

Latvijas futbola izlases spēlētājs Jānis Ikaunieks uz īres tiesībām atgriezies Latvijas kluba "Liepāja"/"Mogo" rindās, parakstot līgumu līdz šīs sezonas beigām.

"Liepāja"/"Mogo", gatavojoties UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmajai kārtai, kurā būs jāspēlē jau pēc divām nedēļām, veikusi būtisku sastāva pastiprinājumu, raksta LETA.

Ikaunieks 2014.gada nogalē, pēc veiksmīgas sezonas Latviajs virslīgā "Liepājas" komandā, noslēdza četru gadu līgumu ar Francijas augstākās līgas komandu "Metz".

Virslīgas 2014.gada sezonā komandā, kas tobrīd startēja ar nosaukumu "Liepāja", Ikaunieks guva 23 vārtus un tika atzīts par virslīgas labāko spēlētāju.

Savukārt Francijā viņam neizdevās nostiprināties "Metz" pamatsastāvā, lai arī galvenajā komandā viņš aizvadīja vairākas cīņas Francijas pirmajā līgā.

"Metz" šī gada sākumā Ikaunieku izīrēja Grieķijas augstākās līgas klubam Larisas AEL, taču arī tur viņš veselības likstu dēļ spēlēja neregulāri. Latvijas futbolists AEL sastāvā šosezon desmit mačos guva vienus vārtus, palīdzot komandai vietējā čempionātā izcīnīt 14.pozīciju un saglabāt vietu Grieķijas augstākajā līgā.

Tagad "Metz" nolēmuši Ikaunieku līdz sezonas beigām izīrēt "Liepāja"/"Mogo" komandai.

Kurzemes klubs vēsta, ka tiek kārtotas pēdējās formalitātes, lai jau svētdien Ikaunieks varētu iziet laukumā "Liepāja"/"Mogo" virslīgas spēlē pret principiālo sāncensi "Ventspili".

Tāpat jau piektdien Ikaunieks piedalīsies "Liepāja"/"Mogo" oficiālā fanu atribūtikas veikala atvēršanā, kas atradīsies Peldu ielā 19, Liepājā.

LETA jau ziņoja, ka gatavojoties startam Eirokausos, liepājnieki trešdien papildināja sastāvu ar Melnkalnes aizsargu Mihailo Tomkoviču, kurš pagājušajā nedēļas nogalē atzīmēja 26.dzimšanas dienu un līdz šim kopš janvāra pārstāvēja savas dzimtenes vienību "Petrovac". Iepriekš viņš ilgstoši piederēja Podgoricas "Budučnost" komandai, vēlāk pārejot uz Pļevļas "Rudar" vienību.

2015.gada vasarā Tomkovičs "Budučnost" komandas sastāvā UEFA Eiropas līgā spēlēja pret Jūrmalas "Spartaka" komandu, divu spēļu summā piekāpjoties ar rezultātu 1:3.

"Liepājas" komanda nesen uzvarēja četrās virslīgas spēlēs pēc kārtas. Kaut iepriekšējā mačā tā ar 0:2 piekāpās RFS futbolistiem, kopvērtējumā Kurzemes komanda ar 19 punktiem 11 mačos ieņem otro vietu, par trim punktiem atpaliekot no līderes Jūrmalas "Spartaks".

Jau 29.jūnijā sāksies UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas pirmā kārta, kurā piedalīsies arī "Liepājas" komanda. Sacensību izloze notiks nākamajā pirmdienā. Kā zināms, liepājnieki Eirokausiem kvalificējās pēc tam, kad "Ventspils" futbolisti Latvijas kausa finālā spēja uzvarēt "Riga" vienību.

Tikmēr kļuvis zināms, ka "Liepāja"/"Mogo" pēc Ikaunieka iegūšanas citai virslīgas komandai "Riga" izīrējusi pussargu Romānu Mickeviču.

No 2012. līdz 2015.gadam Mickevičs spēlēja Jūrmalas "Spartakā", bet pērn pārcēlās uz Liepāju, taču šosezon viņš Tamaza Pertijas modelī īsti savu vietu neatrada un starta sastāvā sāka tikai divus mačus.


Pievieno komentāru

Sports