Izlase sagatavojusies maksimāli, biļešu palicis pavisam maz

Latvijas izlases vadība nosaukusi tās 12 spēlētājas, kuras Latviju pārstāvēs Eiropas čempionātā. Skatītāji vēl var iegādāties biļetes uz spēlēm ar Ungāriju un Grieķiju. Uz maču ar Poliju visas biļetes ir pārdotas.

Latvijas izlasē nav iekļauta saspēles vadītāja Elīna Babkina un aizsardzības spēlētāja Santa Dreimane, stāsta izlases treneris Kārlis Muižnieks. Ierindā palikusi arī liepājniece Sabīne Niedola. "Viņas trūkums ir tas, ka nav spēlējusi vēl tādā līmenī un augsta līmeņa komandās. To Sabīne kompensē ar lielu enerģiju un pašatdevi," stāsta K. Muižnieks.

Latvijas izlasē Eiropas čempionātā spēlēs  Anete Jēkabsone-Žogota, Gunta Baško, Ieva Tāre, Zane Tamane, Zane Eglīte, Dita Krūmberga, Aija Brumermane, Anda Eibele, Aija Putniņa, Kristīne Kārkliņa, S. Niedola, Liene Jansone.

Čempionāta izpilddirektore Iveta Buļa portālam stāsta, ka pagaidām Liepājā ir ieradušās trīs izlases - Latvija, Ukraina un Spānija. Pārējās Liepājā iebrauks rīt, 5. jūnijā. Komandas mitināsies divās viesnīcās "Līvā" un "Europa City Amrita". Kopumā organizatori ir gatavi Liepājas Olimpiskajā centrā uzņemt tik liela mēroga sacensības. Vēl tikai prasībām jāiekārto arēna. "Darbs rit pēc plāna," apgalvo I. Buļa.

K. Muižnieks uzskata, ka izlase ir maksimāli gatava Eiropas čempionāta spēlēm ar Poliju, Ungāriju un Grieķiju. Viņš cer uz lielu skatītāju atbalstu.

Uz spēli ar Poliju visas biļetes ir izpārdotas. Olimpiskā centra galvenajā arēnā ir 3000 skatītāju vietas. Uz spēlēm ar Ungāriju un Grieķiju vēl pieejamas aptuveni 100 biļetes.

Pievieno komentāru

Sports