Izcīna otrās vietas Baltijas kausa izcīņas pēdējā posmā

Sporta biedrības “Kanu Atvars” pajūgu braukšanas sekcijas “Stiebriņi” sportiste Dzintra Blūma ar saviem divjūgiem Kocēnos izcīnījusi otrās vietas Baltijas kausa izcīņas pēdējā posmā pajūgu braukšanā.

Dz. Blūma bija otrā ar ponijiem Mikiju un Karolīnu, kur divjūgā viņas palīgs bija Andris Spirģis. “Ar Somijas divjūgu, kas pasaules čempionātā ir gatavs startēt, nevaram konkurēt. Taču ļoti slikti neizskatījāmies, pa bišķim tikai zaudējām,” stāsta Dz. Blūma. Viņa otrā bija arī ar zirgu divjūgu Danu un Gaiziņu, kur viņas palīgs bija Guntis Priede. Otrā vieta iegūta arī Baltijas kausa reitingā divjūgos.

Sportiste ir sarūgtināta, ka “Liepājas rajona partnerības” līderu programmā nav atbalstīts viņas projekts par mūsdienīgu sporta veida attīstību “Sports visām paaudzēm”. “Ir jāatbalsta tos, kas kaut ko dara, nevis tos, kuri domā, ka kaut ko darīs, kas māk zīmēt vīzijas, izvirzīt augstus mērķus, bet līdz tam neko nav izdarījuši. Esmu saskārusies ar to, ka priekšroku dod tiem, kuri māk skaistāk lielīties,” novērojusi Dz. Blūma.

Jau rakstīts, ka projekta mērķis bija iegādāties piekabi, lai uz sacensībām varētu aizvest zirgus un sporta ratus. Tos, tāpat kā visu specifisko inventāru, bija plānots iegādāties, jo tas nepieciešams pajūgu braukšanai. Sportiste norāda, ka piekabe ir “Stiebriņu” sāpīgākais jautājums. Savukārt sacensībās tiekot startēts ar paštaisītiem ratiem.

26. septembrī “Stiebriņos” būs Latvijas Jātnieku federācijas kausa izcīņas pajūgiem fināls.

Pievieno komentāru

Sports