Izcīna medaļas Rīgas atklātajā veterānu čempionātā

Liepājas galda tenisisti Jānis Ozols un Gunārs Jēkabsons ar panākumiem startējuši Rīgas atklātajā veterānu čempionātā galda tenisā.

60 gadus veco sportistu grupā J. Ozols kļuva par Rīgas čempionu, bet G. Jēkabsons ierindojās ceturtajā vietā.

Dubultspēlēs J. Ozols pārī ar Rīgas sportistu izcīnīja zelta medaļas. Savukārt G. Jēkabsonam pārī ar Rīgas sportistu tika bronzas godalga.

Kopumā divu dienu garumā Rīgas atklātajā čempionātā galda tenisā piedalījās aptuveni 70 dalībnieki.

Nākamās sacensības galda tenisistiem būs 7. un 8. februārī Iecavā, kur norisināsies Latvijas veterānu sporta spēles galda tenisā.