Izcīna medaļas Latvijas jaunatnes čempionātā galda tenisā

Rucavniece Luīze Miezīte un durbenieks Pēteris Petrēvics Latvijas jaunatnes čempionātā galda tenisā Rīgā tikuši pie trim medaļām.

L. Miezīte pārī ar rucavnieci Vendiju Miklāvu izcīnīja sudraba medaļu meiteņu dubultspēlēs, bet vienspēlēs un jauktajās dubultspēlēs ieguva bronzas medaļu, informē Rucavas sporta metodiķe Daiga Gabrūna. Viņa norāda, ka L. Miezīte jauktajās dubultspēlēs startējusi kopā ar Somijā dzīvojošo talsenieku Rolandu Jansonu, kurš kļuva par čempionu.

D. Gabrūna vērtē, ka L. Miezīte nostartējusi ļoti veiksmīgi, jo čempionāts noticis B vecuma grupai, 1998. gadā dzimušajiem sportistiem un jaunākiem. L. Miezīte dzimusi 2001. gadā.
Rucavas galda tenisistu trenere uzteic arī Kristu Laugali, kurš 36 zēnu konkurencē iekļuvis finālā, izcīnot devīto vietu. Savukārt Jolanta Rozenbaha bijusi piektā meiteņu vienspēlēs.

Pārējiem rucavniekiem Valteram Cepleniekam, Elīnai Grudulei, Egitai Fromanei un Edijam Fromanim sacensības bijusi laba pieredze gaidāmajai Latvijas Jaunatnes olimpiādei.

P. Petrēvics ieguva otro vietu zēnu un jauktajās dubultspēlēs, kā arī bija trešais vienspēlēs. Vēl viens Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēknis Eduards Spāģis ieguva trešo vietu zēnu dubultspēlēs, informē trenere Rasma Freiberga.

Pievieno komentāru

Sports