Izcīna godalgas vieglatlētikas sacensībās Liepājā

Liepāja 10. maijā pulcēja Latvijas labākos vieglatlētus “LVS kausa” otrajā posmā, kurā piedalījās arī spēcīgi sportisti no Lietuvas un Krievijas. Panākumi tika arī Aizputes novada vieglatlētiem un grobiņniekam Reinim Hartmanim.

Arī Aizputes novada jaunie vieglatlēti uzrādīja labus rezultātus šajās sacensībās. B grupas zēnu konkurencē ar lielisku personīgo rekordu 1500 metru distancē otrais finišēja Artūrs Medveds. Viņš uzrādīja rezultātu četras minūtes un 34,45 sekundes. Personīgais rekords tika arī Madaram Pūpolam, kurš skrējienu veica piecās minūtēs un 4,6 sekundēs un izcīnīja septīto vietu. Jānis Zaicevs ar rezultātu piecas minūtes un 1,63 sekundes izcīnīja sesto vietu, informē Aizputes pagasta pamatskolas sporta skolotāja Maija Pūpola.

B grupas meitenēm šķēpa mešanā Eva Dreimane izcīnīja otro vietu. Viņas mestais šķēps lidoja 35 metru un desmit centimetru tālumā.

Sieviešu konkurencē 1500 metru distancē septītā bija Krista Kuzņecova. Viņa uzrādīja rezultātu piecas minūtes un 46,87 sekundes. Astotajā vietā ierindojās Nikola Anne Andersone, distanci veicot piecās minūtēs un 48,3 sekundēs. Devītā finišēja Annija Zāģere ar rezultātu sešas minūtes un 1,73 sekundes. 400 metru distancē Aiva Balcere uzrādīja rezultātu viena minūte un 6,13 sekundes un ierindojās 15. vietā.

Augstlēkšanā vīriešu konkurencē startēja arī Liepājas rajona Sporta skolas vieglatlēts Elvis Zukulis. Trenera Aivara Vērdiņa audzēknis uzrādīja rezultātu 1,60 metri un ieguva septīto vietu. Otrajā sacensību dienā “Liepājas kausos” 3000 metru skrējienā uzvarēja grobiņnieks Reinis Hartmanis. Viņš triumfēja ar rezultātu astoņas minūtes un 54,28 sekundes.

Lodes grūšanā sieviešu konkurencē septīto vietu izcīnīja Liepājas rajona Sporta skolas vieglatlēte Dora Brundzāta. Viņa uzrādīja rezultātu deviņi metri un 21 centimetrs. 800 metru skrējienā sievietēm desmito vietu izcīnīja Rūta Sudare.
 

Pievieno komentāru

Sports