Izcīna godalgas Tukuma atklātajā čempionātā

Ar godalgām no Tukuma atklātā čempionāta ložu šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem atgriezušies Liepājas rajona Sporta skolas šāvēji. Apkopoti ir arī rezultāti Eiropas jaunatnes līgā.

Visjaunāko dalībnieku konkurencē, kuri dzimuši 1997. gadā un jaunāki, vingrinājumā “PŠ-20” otro vietu ieguva Kārlis Rozenbergs. Viņš ieguva 105 punktus, informē rajona Sporta skolas treneris Jānis Šalms.

Jaunākajā grupā starp 1995. un 96. gadā dzimušajiem šāvējiem pārāks par saviem konkurentiem bija Rihards Priedolts, kurš uzvarēja ar 355 punktiem. Otro vietu ar 334 punktiem ieguva Rihards Frīdenbergs. Ceturto vietu šajā vingrinājumā ieguva Ivo Ramšs (305), piektais bija Klāvs Bensons (280).

Šajā vecuma grupā meiteņu konkurencē pirmo vietu izcīnīja Sintija Strazde (340).

Jauniešu grupā otro vietu izcīnīja Kristians Siliņš (366), ceturtais bija Matīss Ļaudams (360), aiz sevis labāko sešniekā atstājot Ģirtu Rozentālbergu un Arti Kalvenieku. Starp jaunietēm triumfēja Ance Birkmane (381), bet septītā palika Dace Petrovska (365).

Kopumā Tukuma atklātajā čempionātā piedalījās 12 Liepājas rajona Sporta skolas šāvēji. Uz mačiem bija ieradušies arī Tukuma, Dobeles, Rīgas un Daugavpils snaiperi.

Apkopoti Eiropas jaunatnes līgas Ziemeļu reģiona pirmā kvalifikācijas raunda rezultāti. Aizputnieces D. Petrovska, A. Birkmane un Evika Apine ir sestajā vietā aiz Polijas, Norvēģijas, Spmijas, Dānijas un Zviedrijas vienaudzēm.

Pievieno komentāru

Sports