Izcīna godalgas Latvijas atklātajā čempionātā

Aizputes novada snaiperi godalgas izcīnījuši Latvijas atklātajā čempionātā ložu šaušanā. Komandu vērtējumā viņi ierindojās otrajā vietā.

Latvijas atklātajā čempionātā Aizputes ložu šāvēji 15 Latvijas un Lietuvas komandu konkurencē ieguva otro vietu, balvā saņemot skaistu sudraba kausu.

Individuālajā ieskaitē sieviešu konkurencē vingrinājumā “MŠ-3x20” no trim stāvokļiem pa 20 šāvieniem lielu pārsteigumu sagādāja Ance Birkmane. Aizputniece uzvarēja ar 575 punktiem, tikai par diviem punktiem atpaliekot no Starptautiskās sporta meistara normas. Otrajā vietā palika Lietuvas čempione Margarita Belohvostova (569). Trešā bija I. Frīdenberga (556).

Vīru konkurencē R. Balodis ar 571 punktu pārspēja gan Lietuvas čempionu Rimvīdu Spečiusu (568), gan visus Latvijas snaiperus. R. Balodis par sasniegto priecājas un piebilst, ka tikai punktu atpalicis no sava personīgā rekorda atkārtošanas. Uz uzvaru šajā vingrinājumā neesot cerējis.

60 šāvienos no stāvokļa guļus labākā no aizputniecēm bija A. Birkmane (583), kura ierindojās ceturtajā vietā. R. Balodis palika septītajā vietā, no uzvarētāja atpaliekot tikai trīs punktus.

Vingrinājumā “PŠ-40” labākā no aizputniecēm bija Dace Petrovska – ceturtā vieta ar 377 punktiem. Vīru konkurencē R. Balodis izcīnīja bronzas godalgu – 572 punkti.

Pievieno komentāru

Sports