Iveta Galecka izcīna astoto vietu Eiropas čempionātā sportingā 1

Grobiņniece Iveta Galecka Kiprā notikušajā Eiropas čempionātā sportingā dāmu konkurencē ieguva augsto astoto vietu. Savukārt nīcenieks Ģirts Runnis senioru konkurencē ieguva 52. vietu.

“Mērķis bija desmitnieks,” gandarīta par astoto vietu bija I. Galecka. Viņa ieguvusi 154 punktus. Kopumā startējušas 42 dalībnieces. “Lidojumi bija smagi, to arī pēc rezultātiem var spriest. Man gan grūtākajos gāja labāk nekā tajos, kur vajadzēja iešaut,” stāsta I. Galecka. Viņai nākamās lielās sacensības būs no 10. līdz 13. jūlijam Portugālē, kur notiks pasaules čempionāts sportingā. “Tur būs trīsreiz vairāk dalībnieces, cita konkurence. Galvenais – iegūt stabilitāti. Latvijā tas ir izdevies,” par saviem uzdevumiem pasaules čempionātā saka šāvēja.

Ģ. Runnis senioru konkurencē ieguva 52. vietu, bet absolūtajā vērtējumā starp vīriem Eiropas čempionātā bija 77. vietā. Viņš ieguva 164 punktus, bet Eiropas čempionāta pirmās vietas ieguvējam bija tikai 184 punkti. “Tas liecina, ka lidojumi bija ļoti sarežģīti,” I. Galeckas teiktajam piekrīt Ģ. Runnis. Viņš ar savu startu ir daļēji apmierināts, jo rezultāts būtu bijis tīkamāks, ja vēl kādi septiņi, astoņi šķīvji būtu sašauti. “Ir, kur tiekties,” piebilst sportists.

Eiropas čempionāts Kiprā pulcēja aptuveni 500 dalībniekus.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

fgtrs

Ja Runnis ir seniors, es esmu kalnietis :D nez no cik gadiem šādā veidā ir seniors? Briesmīgi vnk, savā laiā seniors bija no 40, šobrīd laikam sasniedzot pilngadību :(

pirms 7 gadiem, 2014.06.14 23:39

Sports