Ivanovs kļūst par Superkausa seriāla motokrosā uzvarētāju

Par "Monster Energy" Superkausa seriāla motokrosā šīs sezonas uzvarētāju "Pro" klasē svētdien kļuva Dāvis Ivanovs no "MX Moduls" komandas, informēja vienība.

Svētdien Saldū risinās seriāla noslēdzošais, piektais, posms, kura pirmajā braucienā Ivanovs ierindojās otrajā vietā aiz igauņa Tanela Leoka, bet priekšā Ivo Šteinbergam.

"Kad Leoks mani apdzina, nesāku trakot. Nemēģināju viņam tikt garām. Man galvenais bija tikt pie čempiona titula. Leoks nebija mans konkurents kopvērtējumā," komanda citē Ivanova teikto.

Otrajā braucienā Ivanovs pēc sadursmes ar Lauri Freibergu finišēja vien 18.vietā, bet labāko trijniekā bija Leoks, vēl viens igaunis Lauri Lehtla un pērnā gada čempions Dāvis Līvs.

"Lauris man priekšā nokrita, nebija iespējas izvairīties. Tad nokritu arī es. Šķita, ka salūzis motocikls. Uz brīdi apstājos. Kad sapratu, ka viss kārtībā, bija jau par vēlu," atceras Ivanovs.

Trešajā braucienā Ivanovs spēja izcīnīt sev tik ļoti nepieciešamo otro vietu, atkal zaudējot Leokam. Trešais šoreiz bija igaunis Prīts Rātseps.

Posma kopvērtējumā uzvarēja Leoks, kuram sekoja Šteinbergs un Līvs, bet Ivanovam čempiona titula izcīnīšanai pietika ar astoto pozīciju. Sezonas gaitā viņš iekrāja 456 punktus, par 12 punktiem apsteidzot Freibergu, bet trešais ar 440 punktiem bija Līvs.

"Gribu teikt paldies atbalstītājiem un komandai, kas palīdz īstenot manus mērķus. Paldies faniem, kuri brauc pat uz posmiem dažādos Latvijas nostūros. Jūs mani iedvesmojat un padarāt šo uzvaru skaistāku. Superkausā čempiona titulu esmu izcīnījis, tagad atliek vēl Latvijas čempionāts," citēts Ivanovs.

Ivanovs pirms tam šosezon uz goda pjedestāla kāpa pirmajos četros posmos.

"Prieks par Ivanova sniegumu visas sezonas garumā. Viņš ir cīnītājs un ar neatlaidīgu darbu piepilda savus un komandas izvirzītos mērķus. Esmu gandarīts, ka varu sniegt atbalstu šādam sportistam," piebilst "MX Moduls" valdes priekšsēdētājs Māris Martinsons.

Citviet par sezonas uzvarētāju junioru ieskaitē kļuva Dāvids Rjabovs, jauniešu ieskaitē labākais bija Gatis Būmanis, kvadriciklu konkurencē uzvarēja Ralfs Reinfelds, bet veterānu grupā labākais bija Raimonds Baltgalvis.

Pievieno komentāru

Sports