Irēna Bauze un Madars Razma kļūst par Priekules novada čempioniem šautriņu mešanā

Ar vaiņodnieces Irēnas Bauzes un priekulnieka Madara Razmas uzvaru svētdien, 28. jūlijā, Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē noslēdzās Priekules novada atklātais čempionāts šautriņu mešanā.

Svētdien tika aizvadīts čempionāta trešais posms. Uz noslēguma posmu bija ieradušies vien 12 šautriņu metēji – trīs dāmas un deviņi kungi no Kalētiem, Liepājas, Priekules un Vaiņodes, vēstīts šautriņu mešanas kluba "Priekule" mājaslapā.

Par trešā posma uzvarētāju dāmu konkurencē kļuva vaiņodniece Irēna Bauze, otrā bija vaiņodniece Kristīne Bauze, bet trešo vietu ieguva liepājniece Laura Bruzgule. Vīru konkurencē trešajā posmā uzvarēja priekulnieks Madars Razma, otrais bija priekulnieks Aigars Strēlis, trešajā vietā ierindojās liepājnieks Ēriks Gertners.

Trīs posmu kopvērtējumā par Priekules novada čempioni kļuva I. Bauze, otro vietu ieguva L. Bruzgule, trešā palika pērnā čempione K. Bauze. Vīru konkurencē kopumā nepārspēts bija M. Razma, otrais bija A. Strēlis, bet trešo vietu pirmo reizi ieguva liepājnieks Ē. Gertners.

Pievieno komentāru

Sports