Irbe: "Ja zaudēsim Austrijai, būs jādomā, kā saglabāt vietu augstākajā grupā"

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera palīgs Artūrs Irbe laikrakstam Diena dalās iespaidos pirms trešās pasaules čempionāta spēles pret Austriju otrdien plkst.16.15. Kā ziņots, pirmajos divos mačos Latvija ar 0:6 piekāpās Krievijai, kā arī atzina ASV hokejistu pārākumu - 1:4.

"Protams, mēs apzināmies Austrijas spēles nozīmīgumu," norādīja Irbe. "Ja zaudēsim, būs jau jādomā par to, kā saglabāt vietu augstākajā grupā. Rēķināmies, ka cīņa būs ļoti nopietna. Austrija cienīgi aizvadīja čempionāta pirmo un otro spēli. Viņu vietējais čempionāts ir labā līmenī, mūsu pusē savukārt ir hokeja tradīcijas un pārliecība, ka rangā esam augstāk."

Tāpat Irbe atzina, ka arī pret Austriju jāievēro spēles plāns: "Taktiskajā ziņā pret Krieviju un ASV acīmredzamu kļūdu nebija. Pretinieki taču neizslidoja viens uz vienu vai divi pret vienu pret mūsu vārtsargu! Zinām, ka arī austrieši piekopj agresīvu spēles manieri. Ja atdosim šai ziņā viņiem iniciatīvu, būs grūti cīnīties. Viens gan jāņem vērā, ka agresijai jābūt ar mēru. Jāprot īstajā laikā savaldīties."

Vārtsargu frontē, visticamāk, pārmaiņu nebūs - arī mačam ar Austriju tiek gatavots Edgars Masaļskis.

Pievieno komentāru

Sports