"Interspiro" saspringtā mača galotnē pieveic "Vērgali" un iekļūst pusfinālā

"Interspiro" basketbolisti šovakar, 10. aprīlī, Liepājas Olimpiskajā centrā Liepājas basketbola čempionāta "play-off" spēlē uzvarēja "Vērgali", kas "atvērās" tikai pašā mača izskaņā.

Pagājušā gada čempioni - "Interspiro" basketbolisti - maču iesāka ar pārliecinošu izrāvienu - 12:0, pēc pirmās ceturtdaļas viņi bija vadībā ar 21:9.

Otrajā ceturtdaļā vērgalnieki pievilka līdz mīnus desmit punktiem, pēc pirmā puslaika esot zaudētāju lomā ar 32:41.

Otrajā puslaikā "Interspiro" basketbolisti, kas regulārajā čempionātā bija piektajā vietā, gandrži visu laiku spēja saglabāt desmit punktu pārsvaru. Tikai pašās pēdējās sekundēs vērgalnieki spēja radīt intrigu.

12 sekundes pirms mača beigām viņi vairs zaudēja ar 62:67. Pēc precīza tālmetiena rezultāts kļuva 65:67. Vērgalniekiem izdevās pārtvert bumbu, bet pēdējās sekundēs metiens bija garām grozam.

"Interspiro" 18. aprīlī pulksten 12 Liepājas Olimpiskajā centrā Liepājas basketbola čempionāta pusfinālā spēlēs ar komandu "Zīle 1".