Ikaunieka pārstāvētā "Metz" komanda joprojām netiek pie uzvaras Francijas čempionātā

Kārtējo zaudējumu Francijas futbola čempionātā sestdien piedzīvoja latviešu uzbrūkošā pussarga Jāņa Ikaunieka pārstāvētā "Metz" komanda, kas izbraukumā ar 0:2 (0:0) piekāpās citai kopvērtējuma lejasgala vienībai "Bastia".

Ikaunieks bija pieteikts savai ceturtajai Francijas čempionāta spēlei, tomēr laukumā neizgāja. Līdz šim viņš vienības sastāvā piedalījies vienā vietējā čempionāta un vienā Francijas kausa izcīņas mačā, laukumā pavadot pāris minūtes.

Spēles likteni izšķīra otrais puslaiks, kura pašā sākumā noraidīts no laukuma tika "Metz" komandas argentīniešu aizsargs Gvido Milans. Mājinieki pārsvaru gūtos vārtos pārvērta 65.minūtē, bet 79.minūtē 2:0 panāca no 11 metru soda sitiena atzīmes.

Pēdējās 12 turnīra spēlēs "Metz" komanda pie uzvarām nav tikusi un izcīnījusi tikai trīs punktus.

Citā sestdienas spēlē punktus zaudēja Marseļas "Olympique" komanda, kas izbraukumā cīnījās 1:1 (0:1) ar "Stade Rennais" futbolistiem. Svētdien savā starpā tiksies kopvērtējuma līderi Lionas "Olympique" un valsts čempioni Parīzes "Saint-Germain" (PSG), pirmajiem uzvaras gadījumā atraujoties no Marseļas un Parīzes klubiem, bet otrajiem panākuma gadījumā pakāpjoties uz kopvērtējuma pirmo vietu.

Pašlaik Lionas klubs ieņem kopvērtējuma pirmo vietu ar 49 punktiem 23 spēlēs, Marseļas komanda seko ar 48 punktiem 24 mačos, PSG kontā ir 47 punkti 23 cīņās, bet ceturtajā vietā ar 41 punktu 24 spēlēs atrodas "Saint-Etienne", kas piektdien savā laukumā cīnījās 3:3 (1:0) ar "Lens" futbolistiem.

Tikmēr "Metz" ar 21 punktu 24 mačos joprojām ieņem pēdējo vietu 20 klubu konkurencē, pašlaik atrodoties izkrišanas zonā. No drošības to šķir jau četri punkti.