Ikaunieka klubam zaudējums pret Francijas čempionāta līderiem Lionas "Olympique"

Latviešu pussarga Jāņa Ikaunieka pārstāvētā "Metz" komanda svētdien Francijas čempionāta spēlē izbraukumā ar rezultātu 0:2 (0:1) zaudēja kopvērtējuma līderiem Lionas "Olympique".

Ikaunieks bija pieteikts savai otrajai Francijas čempionāta spēlei, tomēr laukumā neizgāja. Līdz šim vienības sastāvā viņš piedalījies vienā Francijas kausa izcīņas mačā, laukumā pavadot pāris minūtes.

Spēles rezultātu 31.minūtē no 11 metru soda sitiena atzīmes atklāja uzbrucējs Aleksandrs Lakazets, kurš ar 21 precīzu sitienu pašlaik ir turnīra rezultatīvākais spēlētājs. Uzvaru mājinieki nodrošināja septiņas minūtes pirms mača beigām, kad izcēlās pussargs Korentīns Toliso.

Viesi kopš spēles 29.minūtē atradās mazākumā, kad sarkano kartīti saņēma argentīniešu aizsargs Gvido Milans.

Pēdējās desmit turnīra spēlēs "Metz" komanda pie uzvarām nav tikusi un izcīnījusi tikai divus punktus.

Tikmēr Marseļas klubs uzvarējis pēdējās septiņās čempionāta spēlēs pēc kārtas, pēdējās piecās no tām savus vārtus atstājot neskartus.

Čempionāta kopvērtējumā "Metz" ar 20 punktiem 22 spēlēs ieņem 18.vietu 20 klubu konkurencē, pašlaik atrodoties izkrišanas zonā. No drošības to šķir divi punkti.

Kopvērtējuma augšgalā Lionas "Olympique" atrodas vadībā ar 48 punktiem 22 spēlēs, Marseļas "Olympique" atpaliek par četriem punktiem, bet čempionu Parīzes "Saint-Germain" kontā ir 41 punkts 21 mačā. Labāko četrinieku ar 40 punktiem noslēdz "Saint-Etienne", kas svētdien spēkosies ar PSG savā laukumā.