Hokejists Bajaruns pievienojies jaundibinātās komandas "Liepāja" treniņnometnei

PAPILDINĀTA AR SESTO RINDKOPU. Jaundibinātā Latvijas kluba "Liepāja" sastāvam treniņnometnē ceturtdien pievienojies hokejists Lauris Bajaruns, vēsta komanda.

Kā zināms, nedēļas sākumā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" informēja, ka Bajaruns nav izturējis pārbaudes laiku.

Pašlaik 25 gadus vecais Bajarūns Rīgas vienībai uz pārbaudes laiku pievienojās 11.jūlijā, kad "Dinamo" sāka treniņnometni Valmierā. Vienību uzbrucējs atstājis pēc sestdien notikušās "Dinamo" komandas savstarpējās pārbaudes spēles.

Bajarūns iepriekšējā sezonā spēlēja Čehijas spēcīgākās līgas komandā Kladno "Rytiri", kas gan jaunajā sezonā cīnīsies pēc spēka otrajā līgā. Viņš 38 mačos izcēlās ar vieniem vārtiem un piecām rezultatīvām piespēlēm, bet pirms tam hokejists kopš 2009.gada bija spēlējis "Liepājas metalurga" sistēmā.

Bijušais Latvijas U-18 un U-20 izlašu dalībnieks šogad cīnījās par vietu valstsvienībā dalībai Minskā notikušajā pasaules čempionātā, tomēr vietu sastāvā neieguva.

Tāpat "Liepājas" komanda ceturtdien ziņo, ka noslēgti līgumi ar uzbrucējiem no Liepājas Tomu Tiļļu, kurš iepriekšējās divās sezonās izmēģinājis spēkus ASV, Vācijas trešajā līgā un "Prizma"/"Rīga" komandā, un Bruno Zabi, kurš arī iepriekšējā sezonā spēlēja Vācijas trešajā līgā. Kā arī vēl vienu uzbrucēju Mārtiņu Gipteru, kurš iepriekšējā sezonā spēlēja klubos Kazahstānā un Velsā.

Savukārt "Liepājas" klubs izveidots kā likvidētās "Liepājas metalurga" komandas pēctecis. Šīs pilsētas vienība Latvijas čempionātā uzvarējusi astoņas reizes, bet pagājušo sezonu izlaida, jo rūpnīca pārstāja uzturēt profesionālas hokeja komandas.

Kā ziņots, interesi piedalīties nākamās sezonas Latvijas hokeja čempionātā pauduši 12 klubi - "Rīga"/"Prizma", "Kurbads", "Zemgale"/LLU, "Ozolnieki"/"Monarch", "Dinamo"/"Juniors" un "Daugavpils" komandas, kas visas startēja arī aizvadītajā sezonā, kā arī "Rīga 97", "Liepāja", "Tukums", "Ogre"/"Juniors", Jūrmalas HASC un "Mogo.lv" komandas.

"Mogo.lv" vienība veidota uz 2013.gada Latvijas čempionu "SMScredit.lv" bāzes. Līdz 1.augustam visiem klubiem, kas ir gatavi startēt jaunajā virslīgas sezonā, jāiesniedz komandas vārdiskais pieteikums.

Aizvadītajā sezonā Latvijas čempionātā startēja tikai sešas komandas, pirmo titulu vēsturē izcīnot "Rīga"/"Prizma" vienībai.


Pievieno komentāru

Sports