Hokeja klubs "Liepāja" nospēlē sauso spēli pret "Prizmu"

22. decembrī HK “Liepāja” aizvadīja “Optibet” hokeja līgas izbraukuma spēli, viesos sagraujot HK “Prizma” ar rezultātu 3:0.
Pirmo periodu abas komandas aizvadīja bez rezultivitātes punktiem, lai gan HK “Prizma” bija iespēja spēlēt lielajā vairākumā, informē hokeja klubs "Liepāja".

Otrajā periodā spēles rezultātu atklāja Roberts Lipsbergs (#42) saņemot precīzu piespēli no Frenka Razgala (#41). Savukārt Bruno Zabis (#10) otrā puslaika vidū komandai nodrošināja divu vārtu pārsvaru, kā arī nopelnīja 300. punktu Latvijas virslīgā. Līdz ar to, otrais periods noslēdzās ar 2:0 liepājnieku labā.

Trešo periodu HK “Liepāja” aizsāka pārliecinoši, nepilnu divu minūšu laikā gūstot trešos vārtus, to autors bija Roberts Štelmahers (#21) un pie rezultivitātes punktiem tika #11 Egidijus Binkulis un#24 Mārtiņš Ķevlis. Līdz pat spēles beigām HK “Prizma” neizdevās pārspēt Kristapa Nazarova (#29) sarāgtos vārtus.